Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 2651
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nasze dziewczyny wreszcie wygrają?

Piątek, 3 października 2008, 18:43
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 października 2008, 15:44
Autor: JEN
Jelenia Góra: Nasze dziewczyny wreszcie wygrają?
Jak Katarzyna Jeż poprowadzi jeleniogórzanki do pierwszego zwycięstwa w tym sezonie?
Fot. Archiwum
Szczypiornistki Carlos Astol przegrały pięć pierwszych spotkań w tym sezonie i po ostatnim przegranym meczu w Świebodzicach z EKS Start Elbląg zostały ukarane finansowo, choć niektórym kibicom wydaje się to dziwne.

Wydaje się, że przyczyny niepowodzeń drużyny są złożone i nie należy karać za to zawodniczki. Jest szansa na to, by wreszcie wygrały pierwsze spotkanie, bo zagrają u siebie w hali przy ul. Złotniczej 12 o godz., 16.30 z AZS AWF Warszawa, drużyną, która również nie wygrała meczu. To bardzo młody i niedoświadczony zespół z bardzo dobrą i doświadczoną bramkarką Iwoną Pabich, byłą reprezentantką kraju.

Właśnie naszemu zespołowi brakuje takiej, bo w tej pozycji jest najsłabszy punkt naszej drużyny. Jednak obwinianie o niepowodzenia tylko bramkarek jest trochę krzywdzące dla nich, bo słabo gra cały zespół, obrona również.

Podobno trwają gwałtowne poszukiwania nowej zawodniczki na tej pozycji, ale na pewno w najbliższym meczu z AZS AWF Carlos Astol zagra w dotychczasowym zestawieniu.

Jak zagra? Zobaczymy jutro (4 października). Początek meczu, przypominamy, o godz. 16.30. Wstęp wolny.

Natomiast w niedzielę (5 października), o tej samej porze, rozpoczną spotkanie trzeciej kolejki I ligi rezerwy Carlos Astol z KS Pogoń Handball Szczecin.
Również wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group