Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 7213
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Nastrojowy i energiczny koncert Simplefields

Piątek, 1 sierpnia 2014, 7:33
Aktualizacja: 11:48
Autor: Manu
Karpacz: Nastrojowy i energiczny koncert Simplefields
Fot. Organizator
W Restauracji Muzycznej Nad Zaporą w Karpaczu wystąpił zespół Simplefields. Znany wokalista, pianista, klawiszowiec i kompozytor Krzysztof Antkowiak wrócił na scenę po 15 latach milczenia w duecie z gitarzystą i tekściarzem Marcinem Domuratem. W międzyczasie tworzył albo do szuflady albo dla innych.

W swoim kameralnym koncercie duet Simplefields przedstawił także odpowiednią oprawę wizualną swoich utworów, ukazując swoją muzyką to, że najpiękniejsze w niej jest to co niedopowiedziane i niedookreślone.

Formacja zaprezentowała różnorodny materiał muzyczny pod względem gatunków. To muzyka alternatywna nasycona emocjami i ciepłym brzmieniem powiązanym z latami 60. i 70. Można było odnaleźć różnorodne akcenty z wielu gatunków - rocka, jazzu, soul, funk i swing.

Od początku do końca Simplefields zbudował atmosferę intymności i prywatności. Zaskoczeniem były dźwięki wywołujące emocje. Raz stanowiły ją rytmy na pograniczu brzmień stricte klubowych, innym razem Simplefields chował się za pancerzem mglistych i improwizacji gitarowo-elektronicznych.

Twórczość Simplefields jest bardzo eklektyczna. Brzmienia swoim powabem i fascynującymi harmoniami odprężały słuchaczy. To była niesamowita podróż w świat niezwykłych barw i wysmakowanych dźwięków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group