Wtorek, 9 marca
Imieniny: Franciszki, Katarzyny
Czytających: 2141
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Białystok: Nasi zapaśnicy wystąpili w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Poniedziałek, 9 maja 2011, 0:19
Aktualizacja: 0:21
Autor: Przemo
Białystok: Nasi zapaśnicy wystąpili w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
Fot. archiwum
W ramach XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych Podlaskie 2011, w zapasach w stylu klasycznym wystąpiło dwóch reprezentantów JCSW Jelenia Góra oraz jeden z Karkonoszy Stara Kamienica. Najlepiej spisał się Michał Kaczałko, który w klasyfikacji końcowej zajął 12. miejsce.

Klasyfikacja końcowa w kategorii 42 KG:
1 Mickiewicz Ernest - Zagłębie Wałbrzych (ZKS) - 9
2 Rutkowski Grzegorz - Olimpijczyk Radom - 7
3 Bir Sebastian - Cartusia Kartuzy - 6
-- Stasiewicz Tomasz - Amator Juchnowiec - 6
5 Karolewicz Jakub - Agros Żary - 5
-- Lubelski Dominik - Mazowsze Teresin - 5
7 Tomaszewski Michał - AKS Piotrków Trybunalski - 4
8 Karpiński Patryk - Budowlani Olsztyn - 4
9 Barabasz Sebastian - Czarni Połaniec - 3
10 Michalski Dawid - Olimpijczyk Kędzierzyn Koźle - 3
11 Choroszej Łukasz - Olimp Kostrzyn - 2
12 Kaczałko Michał - JCSW Jelenia Góra - 2
13 Bachowski Lukasz - GKS Katowice - 1
14 Stępień Jacek - Guliwer Kielce - 1
15 Brodziszewski Mikołaj - Unia Swarzędz - 1
16 Górski Kamil - Herkules Łomża - 0,5
-- Torba Krystian - Olimp Janów Lubelski - 0,5

Klasyfikacja końcowa w kategorii 54 KG:
1 Sutowicz Łukasz Pogoń Ruda Śląska 9
2 Matysek Grzegorz Cement-Gryf Chełm 7
3 Jałtoszuk Łukasz Cement-Gryf Chełm 6
Ziarnik Marcin UKS Lubzina 6
5 Kmieciak Henryk Budowlani Olsztyn 5
Wika Krystian Cartusia Kartuzy 5
7 Adamus Damian AKS Piotrków Trybunalski 4
8 Potratz Maciej Granica Gdańsk 4
9 Żuchowski Adrian AKS Piotrków Trybunalski 3
10 Kmiecik Andrzej Agros Żary 3
11 Wiśniewski Piotr Warmia Lidzbark Warmiński 2
12 Janek Paweł Orlik Wierzbica 2
13 Rajter Oskar Orlęta Trzciel 1
14 Kowalik Hubert Platan Borkowice 1
15 Pęcicki Maciej KS Piaseczno 1
16 Chmura Sebastian Karkonosze Stara Kamienica 0,5
-- Zając Kacper Wisłoka Dębica 0,5
18 Kukiełka Wojciech Olimp Janów Lubelski 0

Klasyfikacja końcowa w kategorii 62 KG:
1 Klimek Dawid - Śląsk Wrocław 9
2 Walczak Amadeusz - Zagłębie Wałbrzych (ZKS) 7
3 Buba Tomasz - Zdrowy Targówek Warszawa 6
-- Kreft Daniel - Cartusia Kartuzy 6
5 Mikucki Sebastian - MOSiR Grajewo 5
Sosnowski Filip - Sokół Lubawa 5
7 Bańczyk Krzysztof - MKZ Unia Racibórz 4
8 Wychowałek Jakub - AKS Piotrków Trybunalski 4
9 Łodyga Maciej - KS Piaseczno 3
10 Zwoliński Ireneusz - Sobieski Poznań 3
11 Mejer Oskar - Cartusia Kartuzy 2
12 Kowalczyk Marek - Zagłębie Wałbrzych (ZKS) 2
13 Mielniczuk Grzegorz - Cement-Gryf Chełm 1
14 Kowalski Adrian - JCSW Jelenia Góra 1
15 Kleina Jakub - Cartusia Kartuzy 1
16 Szwajda Łukasz - Orlik Wierzbica 1
17 Smorongiewicz Szymon - Orlik Wierzbica 0
18 Kowalczyk Damian - Zagłębie Wałbrzych (ZKS) 0
19 Strzemieczny Stanisław - Agros Żary 0
20 Kucharski Mateusz - Olimp Kostrzyn 0
-- Moniuszko Mateusz - Podlasie Białystok 0
22 Duk Kamil - Olimpijczyk Kędzierzyn Koźle 0
-- Pasierowski Bartłomiej - Legia 1926 Warszawa 0
-- Stelmaszczyk Mateusz - GKS Bełchatów 0

Komplet wyników z OOM w zapasach znajdziecie Państwo pod adresem:
http://www.zapasy.org.pl/files/Najblizsze%20zawody/2011/Maj/OOM_2011_zapasy_styl_klasyczny_krzyzowki.pdf

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group