Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 7984
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Narciarstwo alpejskie: Katarzyna Karasińska zdobywa punkty w Pucharze Świata

Wiadomości: Puchar Świata
Poniedziałek, 1 grudnia 2008, 13:39
Aktualizacja: 13:46
Autor: Mateusz Banaszak
Fot. SN
Katarzyna Karasińska – 23 letnia zawodniczka reprezentująca barwy SN i SKS Aesculap Jelenia Góra, która w ubiegłym sezonie wygrała klasyfikację generalną Pucharu Europy w slalomie, w tym sezonie stara się wywalczyć jak najlepsze miejsce w Pucharze Świata. Dla jeleniogórzanki miniony weekend był bardzo udany.

Przyzwoity występ w Aspen zanotowały obydwie Polki. Katarzyna Karasińska za zdobycie 26. miejsce otrzymała pięć punktów, których bardzo potrzebuje aby myśleć o wysokim miejscu w klasyfikacji generalnej.
Dwie pozycje niżej ''wylądowała'' Agnieszka Gąsienica Daniel. W zmaganiach wzięło udział 59. zawodniczek, w tym czternaście z nich nie ukończyło pierwszego przejazdu.

Dzień wcześniej Karsińska również się popisała, zajmując w tej samej miejscowości tym razem w slalomie gigancie przyzwoite 34 miejsce.

Jeszcze wcześniej 24 listopada, w zawodach Pucharu Europy Katarzyna Karasińska zdobyła czwarte miejsce w slalomie i 21 w slalomie gigancie, co można niewątpliwie uznać za duży sukces.
Nasza wielokrotna reprezentantka i olimpijka wyraźnie wraca do formy po nienajlepszych startach w Levi i. Miejmy nadzieję, że to początek jeszcze okazalszych sukcesów zawodniczki z Jeleniej Góry, która nadal się rozwija, w każdym wyścigu dając z siebie wszystko

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Karpaczanin 6-12-2008 19:35
Gratulacje!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group