Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 5500
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Narciarska Przygoda Przedszkolaka

Środa, 2 marca 2011, 22:56
Aktualizacja: Sobota, 5 marca 2011, 14:05
Autor: MDvR
Szklarska Poręba: Narciarska Przygoda Przedszkolaka
Fot. www.szklarskaporeba.pl
Najmłodsi biegacze będą mieli szanse zakosztować wspaniałej atmosfery Biegu Piastów podczas Narciarskiej Przygody Przedszkolaka, jaka 5 marca odbędzie się na Polanie Jakuszyckiej. Do tej pory chęć udział w zabawie zgłosiło blisko 200 maluchów!

Na narciarski spacer dzieci wybiorą się dwójkami. Maluchy niepewne swych umiejętności będą mogły trzymać, zamiast kijka, pomocną dłoń rodzica. Wszyscy młodzi zawodnicy po pokonaniu 150 metrów stylem bardzo dowolnym wejdą na podium i zostaną tym samym uhonorowani za entuzjazm. Otrzymają medal, dyplom oraz prezent ufundowany przez PKO.

Mali ambasadorowie Biegu Piastów będą mogli również wziąć udział w konkursie plastycznym. O swej narciarskiej przygodzie mogą opowiedzieć za pomocą dowolnej techniki plastycznej. Prace nadsyłać należy do 20 marca na adres Przedszkola Samorządowego nr 2 w Szklarskiej Porębie.

Regulamin konkursu
Narciarska Przygoda Przedszkolaka (sobota 5.02)

1. Wyjazd autobusów godz. 10.00 (dla dzieci ze Szklarskiej Poręby) - przystanki PKS, Hotel Karkonosze, Huta (Dzieci spoza Szklarskiej Poręby dojazd indywidualny).
2. Wydawanie numerów startowych w namiocie na parkingu naprzeciw Biathlonu (od godz.9.30 – do 11.00).
3. Na Narciarską Przygodę godz.11.00 dzieci wyruszają dwójkami w odstępach, dzieci słabiej jeżdżące mogą iść za rękę z rodzicem (prosimy rodziców o nie rozdeptywanie torów i nie wchodzenie na tory powyżej startu przedszkolaków)/czerwona linia na mapce/.
4. Spacer kończy się przy podium.
5. Każde dziecko po zdjęciu nart od razu wchodzi na podium /pojedynczo/ i otrzymuje: medal, dyplom oraz prezent ufundowany przez PKO.
6. Po zejściu z podium zdaje numer startowy i razem z rodzicem przechodzi, przejściem spacerowym wzdłuż polany do namiotu, gdzie były wydawane numery startowe, otrzyma tam ciepłą herbatkę i bułeczkę - sponsor Lokalna Organizacja Turystyczna/linia zielona na mapce/.
7. Odjazd autobusu z parkingu ok. godz. 13.00.
8. Można odjechać również Koleją Izerską ok.13.00, lub autobusami kursowymi bezpłatnymi co 30 min.

Jak podkreśla Maria Misztal koordynator imprezy z ramienia Stowarzyszenia Bieg Piastów: Narciarska Przygoda to nie wyścig, to radosny spacer najmłodszych narciarzy!

Więcej informacji na www.szklarskaporeba.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group