Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 4896
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Napadli na kobietę i odjechali jej autem. Niezbyt daleko

Piątek, 11 marca 2016, 13:04
Aktualizacja: Sobota, 12 marca 2016, 9:10
Autor: 112
Region: Napadli na kobietę i odjechali jej autem. Niezbyt daleko
Fot. Archiwum Policji
Na jednym z parkingów w Mysłakowicach zamaskowani napastnicy wykorzystali moment, gdy pokrzywdzona wyszła na papierosa ze swojego auta, napadli na nią i odjechali jej samochodem. Policjanci zatrzymali ich następnego dnia.

Do zdarzenia doszło 9 marca około godziny 21.00. Powiadomieni o napadzie funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie napastników. - W tej sprawie prowadzone były równolegle czynności procesowe i operacyjne. Policjanci następnego dnia po godzinie 14.00 zauważyli poszukiwany pojazd na ulicy Noskowskiego w Jeleniej Górze. Dali kierowcy sygnał do zatrzymania, ten jednak nie reagował i nadal jechał w kierunku policjanta. W związku z zagrożeniem, funkcjonariusz w celu zatrzymania oraz udaremnienia ucieczki oddał strzał w oponę pojazdu. Auto po chwili uderzyło w drzewo, jednak kierowca próbował zawrócić i odjechać. Ten moment wykorzystali policjanci i go zatrzymali - informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- Kierującym okazał się 27-letni mieszkaniec Kowar, który był również poszukiwany do innych czynności prawnych. W tym czasie policjanci z Kowar wytypowali i zatrzymali drugiego uczestnika napadu – 24-letniego kowarzanina – dodaje Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group