Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 7518
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Napad na stację paliw: bandyci ukradli kilka tys. zł

Piątek, 16 kwietnia 2010, 9:25
Aktualizacja: 9:25
Autor: Angela
Dwóch zamaskowanych złodziei kominiarkach przedmiotem przypominającym broń zastraszyło wczoraj pracowników obsługi i ukradło z kasy kilka tysięcy złotych – tym razem łupem bandytów padła stacja paliw przy ulicy Zgorzeleckiej w Jeleniej Górze.

Do napadu na stację paliw przy ulicy Zgorzeleckiej doszło wczoraj około godziny 19.15. Dwóch nieznanych sprawców w kominiarkach weszło do punktu opłat na stacji benzynowej i przedmiotem przypominającym broń zastraszyło pracowników. Ci w obawie o swoje życie, spełnili żądania bandytów i wydali pieniądze z utargu. Złodzieje ukradli kilka tysięcy złotych po czym zniknęli.

– Obecnie policja prowadzi czynności procesowe i operacyjne, których celem jest zatrzymanie złodziei, ale dla dobra śledztwa nie mogę zdradzić żadnych szczegółów tych działań – mówi Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

To kolejny skuteczny napad, jakiego w ostatnich dniach dokonano na terenie Jeleniej Góry. W miniony poniedziałek w podobny sposób dwóch mężczyzn w kominiarkach napadło na sklep „Żabka”. Bandytom za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi do 15 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group