Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 2234
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Najwyższy czas na wielkie wiosenne porządki

Piątek, 23 marca 2012, 9:27
Aktualizacja: 13:01
Autor: Es
JELENIA GÓRA: Najwyższy czas na wielkie wiosenne porządki
U wlotu ulicy Drucianej na jezdni leży mnóstwo niedopałków i śmieci.
Fot. RED
Wkrótce na kolejne ulice centrum miasta i jego obrzeży wjadą zamiatarki, aby posprzątać brudy po zimie i nie tylko. Kierowcy będą musieli na ten czas przemieścić samochody, które są zaparkowane przy chodnikach.

Miejsc do posprzątania nie brakuje. - Mieszkańcy pytają, kiedy Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej będzie sprzątało ulice z brudu przy krawężnikach na ulicy Bankowej Wolności i innych? Miasto pamiętam sprzed 40 lat i wtedy ulice Wojska Polskiego, Wolności, Matejki, Mickiewicza, Marii Skłodowskiej, wyglądały o niebo lepiej niż dziś – napisał do nas Czytelnik. Inny jeleniogórzanin zwrócił uwagę na brudy na placu Ratuszowym. - U wlotu ulicy Drucianej na jezdni leży mnóstwo niedopałków i śmieci. To jest ogromna “popielniczka”. Kto to posprząta? - pyta pan Paweł.

Miasto już zapowiada wiosenne porządki i wjazd na ulice Jeleniej Góry – zarówno centrum jak i na obrzeżach – zamiatarek. Zmotoryzowani mieszkańcy będą musieli przestawić samochody, które stawiają przy chodnikach. Będzie to konieczne, aby zamiatarki mogły w miarę precyzyjnie dotrzeć do krawężników. O harmonogramach sprzątania, systemie czasowych zakazów parkowania i inne informacje będą podawane na stronach internetowych urzędu miasta.

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group