Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5717
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Najnowszy produkt jeleniogórskich programistów

Wtorek, 2 sierpnia 2011, 8:42
Aktualizacja: Piątek, 5 sierpnia 2011, 14:52
Autor: Accipiter
JELENIA GÓRA: Najnowszy produkt jeleniogórskich programistów
Fot. Archiwum
Jeleniogórscy programiści spółki softwarowej CodeTwo opublikowali swoją najnowszą własną licencję oprogramowania umożliwiającą darmowe rozprowadzanie aplikacji bez ujawnienia kodu źródłowego.
. Darmowy i niezwykle prosty w obsłudze program CodeTwo Outlook Attachment Reminder można bezpłatnie pobrać ze strony producenta.

CodeTwo Outlook Attachment Reminder to już dwunasty z kolei darmowy program autorstwa jeleniogórskiej firmy programistycznej CodeTwo, która swoimi produktami może pochwalić się na całym świecie, aktualnie z usług korzysta blisko dziesięć tysięcy firm, głównie w USA, Wielkiej Brytanii, Australii i Kanadzie, a także w krajach unijnych. Firma została założona zaledwie cztery lata temu przez braci Bednarz – Jarosława i Michała, obecnie dyrektora zarządzającego, który jako jedyny Polak został doceniony przez firmę Microsoft oraz przyjęty na listę najbardziej cenionych informatyków na świecie i specjalistów od optymalizacji programu Outlook.

Pierwszym produktem firmy CodeTwo, na którym oparta jest jej dzisiejsza działalność, to ulepszony system poczty elektronicznej. Natomiast programem flagowym stał się popularny na całym świecie CodeTwo Public Folders, który bez skomplikowanego serwera Exchange pozwala udostępniać i współdzielić z innymi użytkownikami w sieci dane Outlooka. Z kolei najnowszy program CodeTwo Outlook Attachment Reminder ma kilka nowych funkcjonalności, które pozwalają dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika poczty Outlook.

Jeżeli wskazuje na to treść wiadomości, oprogramowanie CodeTwo Outlook Attachment Reminder przypomina o dodaniu załącznika do poczty mailowej. Zaraz po kliknięciu „Wyślij”, rozwiązanie użytkownika błyskawicznie skanuje e-mail i sprawdza przy tym, czy jego treść zawiera predefiniowane frazy, które uruchamiają alert przypomnienia. A gdy program już przypomni o dodaniu załącznika, użytkownik może przejrzeć foldery swojego komputera w poszukiwaniu pożądanych plików i dołączyć je do wiadomości lub zdecydować o wysyłce bez załącznika.

Aktualnie programiści z Jeleniej Góry przygotowują kolejne dodatki dla rozwiązań Microsoft. Wkrótce zostaną opublikowane i będą nieodpłatnie udostępnione na witrynie producenta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group