Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 2886
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Najlepszy w trzech gwiazdkach

Czwartek, 20 grudnia 2007, 9:28
Aktualizacja: 9:29
Autor: AGA
JELENIA GÓRA: Najlepszy w trzech gwiazdkach
Fot. Organizator
Ogólnopolski sukces jeleniogórskiego hotelu Mercure, który uznano za wzorcowy w swojej kategorii. Laury świętowano na gali i uroczystym bankiecie okraszonym występem kabaretu Paka.

– Hotel Mercure Jelenia Góra został uznany za najlepszy w kategorii hoteli trzygwiazdkowych, a dyrektor Zdzisław Ziomek dostał tytuł menagera roku w VII edycji konkursu "PO PROSTU NAJLEPSZY" organiowanego przez wydawnictwo "Doradca Hotelarza" – poinformował Krzysztof Kruk z hotelowego marketingu.

Mercure z tego powodu gościł wszystkich laureatów z całej Polski. Był jedynym hotelem ORBIS–u wśród najlepszych w konkursie. Wszyscy dostali pamiątkowe statuetki, a później mogli docenić kunszt kucharski szefa kuchni Dariusza Wyborskiego, który przyrządził bankiet. Był też występ popularnego kabaretu Paka.

Hotel Mercure Jelenia Góra działa już od niemal 18 lat. Zbudowali go Austriacy na placu, na którym niegdyś odbywały się defilady pierwszomajowe oraz manifestacje. Był wtedy najnowocześniejszym hotelem w stolicy Karkonoszy i mimo upływu lat – wciąż takim pozostaje. Od początku placówką kieruje Zdzisław Ziomek. W hotelowych pokojach nocowało wielu sławnych gości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group