Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 8647
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nagrody prezydenta wręczone (aktualizacja)

Wtorek, 17 stycznia 2023, 14:50
Aktualizacja: 14:55
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Nagrody prezydenta wręczone (aktualizacja)
Fot. Przemek Kaczałko
Dzisiaj (17.01) w Teatrze Norwida odbyło się Spotkanie Noworoczne Prezydenta Jeleniej Góry, podczas którego podsumowano miniony rok, wręczono nagrody dla firm i organizacji, ale nie zabrakło też części artystycznej.

Po przywitaniu gości prowadzący spotkanie Grzegorz Koczubaj zaprosił na pierwszą część artystyczną, w której wystąpili uczniowie jeleniogórskich szkół, uczestniczący w zajęciach pozalekcyjnych w Zespole Placówek Pozaszkolnych - Centrum Wspierania Uzdolnień (połączone MOS i MDK).

Następnie przyszedł czas na wystąpienie okolicznościowe prezydenta Jeleniej Góry. Jerzy Łużniak podsumował miniony rok we wszystkich obszarach życia miasta. Po długim przemówieniu przyszedł czas na kolejne występy artystyczne - tym razem pokazy taneczne zaserwowała młodzież z Ukrainy.

W kategorii Firma Roku nagrodzono: Galerię Nowy Rynek, firmę Sikla Polska i spółkę Ultima. W kategorii Organizacja Pozarządowa Roku nagrody otrzymały: Grupa Karkonoska GOPR oraz Jeleniogórski Klub Sportowo-Rehabilitacyjny.

To dla nas bardzo duże wyróżnienie, ponieważ naszą działalnością jesteśmy związani ze społeczeństwem jeleniogórskim. Ratujemy na tym terenie, staramy się jak najwięcej serca włożyć w edukację młodzieży z Jeleniej Góry - wyznał Piotr Zamorski, naczelnik Grupy Karkonoskiej GOPR.
Cieszymy się, że po tylu latach prezydent docenił nas. Już swoje zrobiłem, jestem już na emeryturze, ale niech dalej działają młodzi - powiedział Janusz Kowalski, były trener kadry narodowej kobiet i mężczyzn w piłce siatkowej osób z niepełnosprawnościami, trener w Jeleniogórskim Klubie Sportowo-Rehabilitacyjnym.

Twoja reakcja na artykuł?

26
31%
Cieszy
9
11%
Hahaha
2
2%
Nudzi
3
4%
Smuci
7
8%
Złości
37
44%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (55)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group