Poniedziałek, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 2239
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Nagrody na jubileusz

Sobota, 1 stycznia 2022, 6:02
Autor: WAC
Karpacz: Nagrody na jubileusz
Fot. UM Karpacz
Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej Karpacza, działacze miejscowego Klubu Sportowego Grań - Zbigniew i Mariusz Pleśniarscy odebrali z rąk burmistrza Radosława Jęcka i przewodniczącej Rady Miejskiej Ireny Seweryn nagrodę z okazji 30-lecia działalności.

Klub otrzymał gratulacje i podziękowania za dotychczasową działalność oraz upowszechnianie sportu i rekreacji w mieście, a także życzenia dalszych sukcesów w szkoleniu i wychowywaniu kolejnych pokoleń młodych karpaczan.

Klub Sportowy Grań Karpacz powstał w październiku 1991 roku - mówi prezes KS Grań Karpacz Zbigniew Pleśniarski. - Na początku naszej działalności rozpoczynaliśmy szkolenie z dziećmi przedszkolnymi i prowadziliśmy je do wieku seniora. Dochowaliśmy się w tamtym czasie wielokrotnego mistrza Polski Michała Kałwy i mistrza Polski Alana Kacicy. Byliśmy też bardzo wysoko klasyfikowani w rankingach sportowych, wychowaliśmy setki zawodników, organizowaliśmy dużą ilości imprez sportowych i integracyjnych. W ostatnich latach prowadzimy zajęcia typowo rekreacyjne z dziećmi przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi zgodnie z opracowanym przez nasz klub programem „Poprzez Zabawę Do Mistrzostwa”. Najmłodsi uczestnicy naszych zajęć to trzylatkowie. Organizujemy też całoroczne pozalekcyjne zajęcia sportowe: szkolenie narciarskie, zajęcia z pływania, zajęcia ogólnorozwojowe, ekstremalne szkoły letnie i zimowe.

Twoja reakcja na artykuł?

4
50%
Cieszy
3
38%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group