Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8866
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nadzieje jeleniogórskiej piłki ręcznej wyrosną w podstawówkach

Piątek, 2 kwietnia 2010, 14:50
Aktualizacja: Sobota, 3 kwietnia 2010, 10:15
Autor: arec
W jeleniogórskich szkołach podstawowych nr 10 i 11 od nowego roku szkolnego powstaną klasy sportowe o profilu piłki ręcznej dziewcząt. Oferta skierowana jest do uczennic obecnych klas trzecich.

Jak poinformował Wydział Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta i KPR Jelenia Góra do klas będzie można zapisać dzieci z terenu Jeleniej Góry i okolic. Młode piłkarki ręczne po zakończeniu nauki w szkole podstawowej będą mogły rozwijać swoje umiejętności w Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze, a później w klasach sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych oraz Zespołu Szkół Technicznych „Mechanik”.

KPR Jelenia Góra zachęca jednocześnie dzieci z klas czwartych i piątych do udziału w treningach piłki ręcznej. Zapisów można dokonać w siedzibie klubu przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze.

Wszelkie informacje dotyczące treningów w KPR Jelenia Góra można uzyskać u kierownika drużyny Jana Wołkowieckiego pod numerem telefonu 75 61 37 814. Rodzice dzieci z klas trzecich, którzy chcieliby zapisać swoje dzieci do klas o profilu piłki ręcznej dziewcząt więcej informacji uzyskają w sekretariatach szkół podstawowych nr 10 i 11.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
792
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group