Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6723
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nadzieje jeleniogórskiej piłki ręcznej wyrosną w podstawówkach

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 2 kwietnia 2010, 14:50
Aktualizacja: Sobota, 3 kwietnia 2010, 10:15
Autor: arec
W jeleniogórskich szkołach podstawowych nr 10 i 11 od nowego roku szkolnego powstaną klasy sportowe o profilu piłki ręcznej dziewcząt. Oferta skierowana jest do uczennic obecnych klas trzecich.

Jak poinformował Wydział Oświaty i Wychowania Urzędu Miasta i KPR Jelenia Góra do klas będzie można zapisać dzieci z terenu Jeleniej Góry i okolic. Młode piłkarki ręczne po zakończeniu nauki w szkole podstawowej będą mogły rozwijać swoje umiejętności w Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze, a później w klasach sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych oraz Zespołu Szkół Technicznych „Mechanik”.

KPR Jelenia Góra zachęca jednocześnie dzieci z klas czwartych i piątych do udziału w treningach piłki ręcznej. Zapisów można dokonać w siedzibie klubu przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze.

Wszelkie informacje dotyczące treningów w KPR Jelenia Góra można uzyskać u kierownika drużyny Jana Wołkowieckiego pod numerem telefonu 75 61 37 814. Rodzice dzieci z klas trzecich, którzy chcieliby zapisać swoje dzieci do klas o profilu piłki ręcznej dziewcząt więcej informacji uzyskają w sekretariatach szkół podstawowych nr 10 i 11.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~subiektywny 6-04-2010 20:55
A czy dawniej nie tworzono sekcji piłki ręcznej, przecież te dziewczyny również wyrosły i ich małe talenciki mogły marzyć o zawodwostwie. Jednak tak sie nie stało, bo trenerzy w późniejszych latach woleli sprowadzić dobre zawodniczki a nie szlifować talent swoich. W Jeleniej nie ma trenerów wysokiej klasy i to jet błąd że potrafią wyszkolić jedynie do poziomu juniorek.
~ 16-06-2010 23:19
Jakie wzory mają czerpać te młode zawodniczki,które trenuje facet wogóle nie uprawiający piłki ręcznej,a będący tylko mężem pani in struktor,bo nie trener.No ale widać w Jel. Górze wszystko jest możliwe.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group