Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8545
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Nadal trwa śledztwo ws. śmierci Magdaleny Ż.

Środa, 1 lipca 2020, 11:07
Aktualizacja: Piątek, 3 lipca 2020, 6:51
Autor: WAC
Region: Nadal trwa śledztwo ws. śmierci Magdaleny Ż.
Fot. Archiwum
Do 31 grudnia bieżącego roku zostało przedłużone, prowadzone przez Prokuraturę Okręgową w Jeleniej Górze, śledztwo mające wyjaśnić okoliczności śmierci Magdaleny Ż. Przypomnijmy – do tego tajemniczego i tragicznego zdarzenia doszło 30 kwietnia 2017 roku w Egipcie.
Jakkolwiek w sprawie zgromadzono dotychczas obszerny materiał dowodowy, to jednak zachodzi konieczność wystąpienia do strony egipskiej o kolejne dokumenty dotyczące zdarzenia - informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prokurator Tomasz Czułowski. - Chodzi głównie o dokumentację źródłową, stanowiącą podstawę sporządzenia dokumentów procesowych przez stronę egipską.

Przeprowadzone do chwili obecnej dowody nie doprowadziły do zmiany dotychczasowych ustaleń, w tym dotyczących tego, aby wobec pokrzywdzonej stosowana była przemoc o podłożu seksualnym lub jakakolwiek inna. Na ten moment śledczy nadal uznają, że bezpośrednią przyczyną zgonu Magdaleny Ż. były obrażenia odniesione przez nią na skutek upadku z dużej wysokości. Postępowanie w dalszym ciągu prowadzone jest w sprawie o zabójstwo, jednak ostateczna kwalifikacja zostanie przyjęta po zgromadzeniu i analizie całości materiału dowodowego.

Twoja reakcja na artykuł?

1
5%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
11%
Nudzi
3
16%
Smuci
1
5%
Złości
12
63%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
35
Tak
40%
Nie
57%
Nie wiem
3%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group