Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 5750
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Naćpany kierowca przewoził „amfę”

Piątek, 30 stycznia 2009, 9:43
Aktualizacja: 9:43
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Naćpany kierowca przewoził „amfę”
Fot. KMP
Ponad 300 porcji amfetaminy znaleźli policjanci u 29–letniego mieszkańca Kowar, który pod wpływem środka odurzającego prowadził samochód i wpadł podczas kontroli drogowej.

Wczoraj około godziny 17.50 w Kowarach na ulicy Rejtana policjanci zauważyli samochód marki Renault twingo. Sposób jazdy kierowcy wskazywał jakby jechał on pod wpływem alkoholu. – Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli drogowej – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. – W trakcie rozmowy stróże prawa nie wyczuli od niego zapachu alkoholu, ale jak się później okazało 29-latek kierował pod wpływem narkotyków. Podczas czynności mężczyzna dziwnie się zachowywał oraz policjanci zauważyli, jak wyrzucił z samochodu jakieś zawiniątko.

Po sprawdzeniu okazało się, że w zawiniątku była amfetamina w ilości ponad 300 działek. Mieszkaniec Kowar trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz o kierowanie samochodem pod ich wpływem, za co grozi mu kara do ośmiu lat więzienia. Obecnie policja ustala źródło pochodzenia narkotyków i sprawdza, czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją. Wystąpiono z wnioskiem o jego aresztowanie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group