Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 12144
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na zwróconą uwagę zareagował pięściami

Piątek, 4 października 2013, 8:38
Aktualizacja: 8:41
Autor: 112
Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali 39–letniego mężczyznę, który zaatakował przechodnia, bo ten wcześnie zwrócił mu uwagę na niestosowne zachowanie.

Do zdarzenia doszło 20 sierpnia na jednej z ulic w Jeleniej Górze. 39-latek podbiegł do idącego ulicą mężczyzny, zaczął go szarpać, bić i kopać. Jak się okazało, powodem napadu było to, że pokrzywdzony kilka minut wcześniej w jednym z jeleniogórskich marketów zwrócił mu uwagę, bo nie podobało mu się jego zachowanie. 39-latek był pijany i awanturował się, gdyż kasjerka nie chciała sprzedać mu alkoholu.

Policjanci na podstawie zebranych w tej spawie informacji oraz uzyskanego od pokrzywdzonego rysopisu ustalili i zatrzymali 39-latka.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
405
Pod domem/blokiem na parkingu
57%
W garażu
34%
W inny sposób
9%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Kompletnie pijany Rumun za kierownicą ciężarówki
 
Karkonosze
Śnieżka z samolotu
 
Karkonosze
W godzinkę do schroniska "Nad Łomniczką" (film)
 
Aktualności
Mikołaj także w Miłkowie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group