Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6805
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na zakazie, po pijanemu i z awanturą

Sobota, 24 sierpnia 2019, 12:01
Aktualizacja: 15:03
Autor: 112
Policjanci zatrzymali podczas interwencji mężczyznę, który naruszył nietykalność cielesną, zniesławił funkcjonariuszy i im groził, pojazdem świadka zdarzenia kierował po pijanemu i uszkodził cztery pojazdy, a na koniec za odstąpienie od czynności obiecał policjantom łapówkę.

23 sierpnia br. kilka minut po północy policjanci z polecenie oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze pojechali na interwencję na jedną z ulic w Jeleniej Górze. Świadek zdarzenia powiadomił, że mężczyzna bije kobietę, jest pijany i agresywny.

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce agresor wsiadał do pojazdu świadka zdarzenia i nim odjechał. Policjanci ruszyli za nim. Na jednej z ulic osiedla Zabobrze 24-latek uszkodził cztery zaparkowane pojazdy, porzucił swój samochód i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu funkcjonariusze go zatrzymali. Mężczyzna swoją agresję skierował w kierunku funkcjonariuszy, nie reagował na ich polecenia oraz rzucał się do bicia, groził pozbawieniem życia i wyzywał ich. Na koniec za odstąpienie od czynności służbowych obiecał im wręczenie korzyści majątkowej.

Okazało się, że 24-latek był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 6 miesięcy za inne przestępstwa. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

15
45%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
3%
Smuci
2
6%
Złości
15
45%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group