Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 4637
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na urodziny upiła się do nieprzytomności

Czwartek, 21 sierpnia 2008, 14:27
Aktualizacja: 17:24
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Na urodziny upiła się do nieprzytomności
Fot. Archiwum
15–letnia dziewczyna w stanie kompletnego upojenia alkoholowego trafiła w środę wieczorem do szpitala wojewódzkiego. Taki był finał urodzinowego świętowania przy pizzy i winie. Niewiele brakowało, aby doszło do tragedii.

Z nastolatką z powodu upojenia alkoholem nie można było nawiązać kontaktu. Trafiła na oddział dziecięcy szpitala. Tylko dzięki szybkiej pomocy lekarzy udało się odtruć dziewczynę.

– Funkcjonariusze ustalili, że 15-latka tego dnia obchodziła swoje urodziny, a około godziny 17 wyszła ze znajomymi na pizzę. Jak się później okazało, młodzież nie tylko jadła, ale również piła wino. Z przeprowadzonej rozmowy z matką wynika, że nie miała ona wcześniej żadnych problemów z córką, a ten przypadek był incydentalny – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Teraz policjanci ustalają również placówkę handlową, w której nieletni kupili wino. Policja przypomina, że sprzedaż alkoholu nieletnim jest przestępstwem, za co grozi kara grzywny, a w konsekwencji cofnięcie koncesji na sprzedaż napojów alkoholowych.

W związku z tym zdarzeniem policja apeluje do rodziców o zwiększenie opieki nad swoimi dziećmi. W opisanym przypadku niewiele brakowało do tragedii.

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group