Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7262
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na "Testosteron" z Jelonką.com

Wtorek, 25 kwietnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Na "Testosteron" z Jelonką.com
Fot. Archiwum Teatru Jeleniogórskiego
Teatr Jeleniogórski z przyczyn niezależnych od placówki odwołuje zapowiadane na piątek i sobotę spektakle „Czerwone nosy”. W zamian za to przedstawi inne sceniczne hity, na które zaprasza naszych internautów.

W piątek (28 kwietnia) o godz. 19 na scenie studyjnej obejrzeć będzie można "Honor samuraja", a w sobotę – o tej samej porze „Testosteron”.

Portal Jelonka.com i Teatr Norwida mają dla internautów niespodzianki w postaci bezpłatnych, dwuosobowych zaproszeń na te spektakle, grane także w innych dniach.

Do wygrania jest po jednym dwuosobowym zaproszeniu na „Honor samuraja” w dniach 26, 27 i 28 kwietnia (godzina 19, scena studyjna) oraz na „Testosteron” (29 kwietnia, także scena studyjna).

Szansę na sukces ma ten, kto z trzech propozycji wskaże poprawną odpowiedź na następujące pytanie i prześle ją na adres: konkurs@jelonka.com do piątku do godz. 19. z podaniem daty i tytułu przedstawienia, na które zainteresowany chciałby pójść.
Prosimy także o podanie kontaktowego numeru telefonu. Nazwiska zwycięzców wylosujemy. O sposobie odebrania wejściówek poinformujemy telefonicznie.

<b> Pytanie:
Ile razy na scenie Teatru Jeleniogórskiego grany był „Testosteron”? </b>
a) ponad 1000
b) 55
c) ponad 100

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group