Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4250
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podgórzyn: Na stadionie była świetna zabawa

Niedziela, 6 maja 2012, 9:52
Aktualizacja: 9:54
Autor: Agrafka
Podgórzyn: Na stadionie była świetna zabawa
Fot. Agrafka
Festyn na rzecz budowy skateparku w Podgórzynie, połączony z obchodami Dnia Św. Floriana, czyli patrona straży pożarnej, odbył się wczoraj (sobota) na miejscowym stadionie. Były pokazy artystyczne, zawody sportowe, pokazy strażackie i loteria fantowa.

- Dochód z festynu, czyli ze sprzedaży potraw, przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich, a także z loterii fantowej zostanie przeznaczony na budowę skateparku w Podgórzynie, by dzieci mogły bawić się bezpiecznie - mówiła Teresa Kodź, przewodnicząca KGW w Podgórzynie.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej świętowali uroczyste przekazanie i poświęcenie nowego wozu bojowego. Uczcili także dzień swojego patrona. – Nowego mana otrzymaliśmy już w styczniu, ale dopiero dziś został poświęcony i oficjalnie przekazany. Do tej pory zdążyliśmy już go przetestować, sprawdził się na różnych akcjach. Bardzo cieszymy się z nowego sprzętu – powiedział Tomasz Bloda, wiceprezes OSP w Podgórzynie.

- Przedstawiciele straży pożarnej z całego powiatu jeleniogórskiego zjechali do Podgórzyna dziesięcioma wozami bojowymi, żeby tu wspólnie świętować. - Z okazji Dnia Strażaka zorganizowaliśmy zawody dla dzieci - dodał.
Podczas festynu odbył się turniej piłkarski Orlików, mała olimpiada, bajeczna zabawa z firmą Vesna, pokaz tańca Hip – Hop ze Szkoły tańca Kurzak i Zamorski. Gwiazdą wieczoru był zespół Prestiż. Wystąpiły także Orły z Podgórzyna, które zakwalifikowały się do programu „Mam talent”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group