Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 7924
Zalogowanych: 23
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na kurczaczka do KFC. Wkrótce otwarcie

Poniedziałek, 21 marca 2011, 9:08
Aktualizacja: 13:19
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Na kurczaczka do KFC. Wkrótce otwarcie
Fot. Agrafka
W ostatnim tygodniu marca zostanie otwarty pierwszy w Jeleniej Górze bar szybkiej obsługi firmy Kentucky Fried Chicken.

W mieście można już zauważyć wiele reklam zachęcających do odwiedzenia jednej z najpopularniejszych na świecie sieci stworzonej przez Harlanda Sandersa, w której głównym elementem spożywczym jest kurczak podawany na wiele sposobów. Prace w pierwszym KFC w Jeleniej Górze, znajdującym się na terenie dawnego parkingu strzeżonego między stacją Paliw Shell, a supermarketem Carrefour są już na ukończeniu. Budowa trwa od listopada.

KFC ma zatrudnić 50 osób, w barze ma być około 90 miejsc siedzących, a obiekt posiada 320 m kwadratowych powierzchni. Ponieważ KFC jest budynkiem wolnostojącym i mieści się przy wylotowej Alei Jana Pawła II, będzie można, podjechać samochodem i zamówić oraz odebrać danie ze specjalnego okienka. Na terenie KFC będą się znajdowały dwa wjazdy i wyjazdy od strony marketu Carrefour i stacji paliw Shell, i jeden wjazd od alei Jana Pawła II.

Możliwe, że wkrótce rozpocznie się w Jeleniej Górze budowa kolejnego baru szybkiej obsługi KFC, jednak inwestorzy nie chcą jeszcze zdradzić jego ulokowania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (78) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group