Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 9663
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na Kadetów nie ma gdzie zaparkować

Środa, 29 kwietnia 2015, 8:14
Aktualizacja: 8:16
Autor: Z–R
Jelenia Góra: Na Kadetów nie ma gdzie zaparkować
Fot. Z–R
Ulica Elewów w Jeleniej Górze jeszcze półtora roku temu przypominała po deszczu jedno wielkie bajoro. W grudniu 2013 r. „Wodnik”, przy okazji prac związanych z kładzeniem nowej instalacji wodnej, położył na ulicy asfalt. Teraz nadszedł czas na poprawienie stanu ulicy prostopadłej do niej – Kadetów.

Dobra wiadomość jest więc taka, że niebawem robotnicy przystąpią do prac remontowych. Nie będzie to remont generalny, niemniej jednak znacznie poprawi komfort jazdy. Jest też niestety informacja zła. Najlepiej wyjaśnia to jeden z mieszkańców, pan Grzegorz.

- Na naszym osiedlu, „Pod Jeleniami”, mieszka już około pół tysiąca osób - mówi. - Większość rodzin posiada samochody, niektóre nawet po dwa i trzy. Teraz ludzie parkują je po obu stronach ulicy. Gdy Kadetów będzie remontowana, nie da się nie tylko pod dom wjechać, co będzie zrozumiałe, ale nawet w pobliżu domu zaparkować. - Przypominam, że w pobliżu budynków mieszkalnych znajdują się między innymi: Powiatowy Urząd Pracy, część wydziałów Starostwa Powiatowego i Archiwum Państwowe. Ruch jest olbrzymi! – podkreśla.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1179
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group