Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6507
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na gitarę do Jeleniogórskiego Centrum Kultury

Środa, 16 września 2015, 12:49
Aktualizacja: 12:55
Autor: Org
Jelenia Góra: Na gitarę do Jeleniogórskiego Centrum Kultury
Fot. Archiwum Organizatora
Jeleniogórskie Centrum Kultury, tradycyjnie już, zaprasza młodszych, starszych, początkujących i zaawansowanych adeptów sztuki gitarowej na zajęcia nauki gry na tym instrumencie. Już po raz dziesiąty będzie je prowadzić Paweł Wrocławski, gitarzysta popularnego zespołu Leniwiec oraz założyciel i lider Spare Bricks – Pink Floyd Tribute Band. Zapisy: Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60, tel.75 642 38 80.

Pod okiem tego instruktora, gitarzyści będą ćwiczyć i szlifować technikę, artykulację, harmonię, improwizację, itd. oraz wykonywać grupowo wiele gitarowych utworów o różnorodnej stylistyce.

Ogromna wiedza i doświadczenie instruktora wynika z wieloletniej działalności scenicznej, studyjnej i pedagogicznej. Wielu uczniów Pawła Wrocławskiego to już zawodowi muzycy, występujący na polskich i zagranicznych scenach. Zajęcia są grupowe, rozpoczynają się w październiku i kończą się czerwcowym występem na profesjonalnej scenie sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury.

Spotkanie organizacyjne: 6 października, godz. 17.00, Jeleniogórskie Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60. Koszt: 150 zł za semestr.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group