Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 4068
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Na fali świątecznych brzmień w Cieplicach

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 19 grudnia 2011, 8:24
Aktualizacja: 8:25
Autor: Agrafka
Fot. Agrafka
Wernisaż wystawy fotografii „Cztery pory roku oczyma Ady Dojs” oraz pokaz laureatów I Cieplickiego Kutra Artystycznego „Bądź na fali” odbył się w miniony piątek w siedzibie Przystani Twórczej w Cieplicach.

Podczas muzycznego wieczoru wystąpili: Martyna i Oliwia Gasiulewicz z utworami „In the arms of an angel”, Szymon Chyliński wykonał piosenkę „Mistletoe”, Kasia Skóra zaśpiewała „Na całej połaci śnieg” i „Ada to nie wypada”, Gosia Parzymies zaprezentowała swój głos w utworach „O mnie się nie martw” i „Brzydula i Rudzielec”, Paulina Bocian wykonała „Autumn Leaves”, a Paulina Kaczorowska zaśpiewała „Hallelujah”.

Została również otwarta wystawa zdjęć „Cztery pory roku oczyma Ady Dojs”, uczennicy piątej klasy Szkoły Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze. – Moja przygoda z fotografią zaczęła się od wykonywania prostych zdjęć z wakacji podczas spacerów z rodziną. Zaczęłam wtedy dostrzegać różne szczegóły, które moim zdaniem warto było utrwalić. Jestem dopiero początkującym fotografem, ale to zajęcie staje się powoli moją pasją. Zaczęłam nawet uczęszczać na kółko fotograficzne w ODK na Zabobrzu i mam nadzieję, że moje zdjęcia będą coraz lepsze, tym bardziej, że od Św. Mikołaja dostałam nowy aparat fotograficzny – powiedziała Ada Dojs, autorka wystawy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Kutrzak ;) 19-12-2011 10:10
a w środę byliśmy w Pogodnej Jesieni - też było świątecznie :)
~kurak 19-12-2011 11:55
Gdzie jest SKM ?!
~xxx 20-12-2011 0:55
Oczywiście autor/ka artykułu pominął/ęła fakt iż było rozdanie nagród dla laureatów konkursu fotograficznego . No bo jak inaczej ? :) Norma widzę .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group