Sobota, 8 października
Imieniny: Brygidy, Pelagii
Czytających: 5439
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Muzyka The Beatles w Teatrze Animacji

Piątek, 25 listopada 2016, 9:11
Aktualizacja: Sobota, 26 listopada 2016, 9:10
Autor: Robert Czepielewski
Jelenia Góra: Muzyka The Beatles w Teatrze Animacji
Fot. Robert Czepielewski
Wczorajszy (24.11) kapitalny koncert The Backwords w Zdrojowym Teatrze Animacji był nie lada gratką dla fanów The Beatles, a także dla tych , którzy chcieli odbyć muzyczną podróż do lat 60. i 70.

Dla większości przybyłych koncert był okazją powrotu do lat młodzieńczych. Wtedy słuchając muzykę The Beatles mogli poczuć inny świat, bardziej szalony i kolorowy. Ale muzyka The Beatles ma także fanów wśród młodych, jak np. pan Marcin, który jak przystało na fana tej grupy, przyszedł na koncert w koszulce z logo zespołu. - Muzyka The Beatles jest dla mnie wszystkim i choć dzisiaj gra tylko cover band The Backwords to staram się uczestniczyć we wszystkich wydarzenia dotyczących tej grupy, a jeśli dzieje się u nas, to tym bardziej - powiedział pan Marcin.

The Backwards koncert rozpoczęli od Twist and Shout i już wtedy zgromadzona publiczność mogła przekonać się o profesjonalizmie tego słowackiego cover bandu. The Backwords zagrali wszystkie wielkie i większe przeboje The Beatles. Co prawda nie było rozhisteryzowanych pań i fruwających marynarek, ale publiczność bawiła się świetnie tańcząc i śpiewając razem z zespołem, choćby podczas utworu She Loves You, kiedy gromkie Yea, Yea roznosiło się po budynku cieplickiego teatru animacji.

Długimi brawami publiczność nagrodziła The Backwords za wykonanie utworu And I Love Her i takich momentów podczas wczorajszego koncertu było wiele. The Backwords koncert zakończyli dwoma bisami, z czego utwór Yesterday był crème de la crème wczorajszego spotkania z muzyka The Beatles.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group