Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 4891
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Muzyka dla Maluszków” w Przystani Twórczej

Piątek, 10 czerwca 2016, 8:17
Aktualizacja: 8:22
Autor: Przystań Twórcza
Jelenia Góra: „Muzyka dla Maluszków” w Przystani Twórczej
Fot. Przystań Twórcza
Wspaniała zabawa z rytmem i dźwiękami z różnych stron świata to kolejne Warsztaty MINI tym razem pod hasłem „Muzyka dla Maluszków”. Przystań Twórcza zaprasza do swojej siedziby przy ul. Cieplickiej 74 w najbliższą sobotę (11.06) o godz. 11.00.

Zajęcia w niedawno otwartym Rodzinnym Miejscu Spotkań poprowadzą najlepsi pedagodzy ze Szkoły Muzycznej Yamaha. Wstęp wolny.

Warsztaty Mini powstały z inicjatywy dzieci i rodziców z Cieplic, którzy chcieli stworzyć miejsce wspólnych spotkań i kreatywnej zabawy w rodzinnym gronie. Po cyklu „Owady pod mikroskopem” nadszedł czas na oswojenie ze sztuką dla maluszków i ich rodziców.

Podczas ostatniego spotkania uczestnicy warsztatów nauczyli się nowych piosenek, tańczyli w afrykańskich rytmach, a nawet próbowali namalować różne dźwięki z otaczającej ich przyrody. Muzycy ze Szkoły Yamaha uczyli dzieci podstaw gry na keyboardach, co bardzo spodobało się maluszkom. Również rodzice, uczestniczący w zabawach m.in. z animacyjną chustą, z uśmiechem podchodzili do kolejnych zadań. Na koniec uczestnicy zagrali wspólnie na bębenkach i kołatkach oraz barwnych rurkach bum bum.

Trwają zapisy na kolejne Warsztaty MINI - Muzyka dla Maluszków dla dzieci w wieku 4-5 lat wraz z rodzicami/opiekunami, które odbędą się 11.06. 2016 r. o godz. 11.00 w Rodzinnym Miejscu Spotkań w Przystani Twórczej - Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze przy ul. Cieplicka 74. Wstęp jest wolny (obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 75 71 22 892 lub mailowo: sekretariat@przystantworcza.pl).

Impreza finansowana jest z Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2016 w ramach Przystani Wielu Pokoleń - Stwórzmy Miejsce Naszych Spotkań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group