Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 16093
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Muzyczne marzenia Oliwii

Sobota, 26 października 2019, 6:01
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 października 2019, 12:38
Autor: WAC
Jelenia Góra: Muzyczne marzenia Oliwii
Fot. archiwum Oliwii Sochy
Już dziś (26.10) dowiemy się jakie będą dalsze losy jeleniogórzanki Oliwii Sochy w jednym z najpopularniejszych programów typu talent show – emitowanym w telewizyjnej Dwójce – „The Voice of Poland”.

Życie Oliwii Sochy do tej pory kręciło się głównie wokół badmintona. Ze sportem tym jest związana od 12 lat zdobywając kilkukrotnie tytuły mistrza Polski w różnych kategoriach wiekowych. Została też członkiem kadry narodowej juniorów młodszych, juniorów oraz seniorów ocierając się o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie. Jednocześnie, mimo że nigdy nie kształciła się w tym kierunku, drugą jej pasją jest śpiew. W związku z tym postanowiła spróbować swoich sił w jednym z najpopularniejszych programów typu talent show w naszym kraju - w „The Voice of Poland”.

Aby wystąpić przed kamerami jeleniogórzanka musiała przejść gęste sito eliminacji, gdyż do udziału w trwającej edycji „The Voice of Poland” zgłosiło się aż ponad 2000 osób. W pierwszej rundzie czyli tzw. „Przesłuchań w ciemno” zaśpiewała piosenkę „IDGAF”, Dua Lipy. Spośród jurorów na tak byli: Michał Szpak, Kamil Bednarek oraz Margaret. Jako swego trenera w dalszej części programu Oliwia wybrała M. Szpaka, gdyż jak sama mówi jego utwory stylistycznie najbardziej jej odpowiadają.

W kolejnej fazie „The Voice of Poland”, czyli tzw. „Bitwie” ciepliczanka musiała się zmierzyć z Violet Oliferuk. Mimo że starcie na głosy było bardzo wyrównane, trener jako zwyciężczynię wskazał rywalkę Oliwii. Na szczęście dla naszej krajanki nie oznaczało to pożegnania z programem, gdyż do swojej drużyny "ukradł" ją Kamil Bednarek. Jeśli podczas dzisiejszego, ostatniego odcinka drugiej fazy programu K. Bednarek nie dokona kolejnego przejęcia uczestnika z którejś drużyn innych trenerów, to przygoda jeleniogórzanki z talent show będzie trwać nadal.

Na casting do „The Voice of Poland” w Warszawie, gdzie aktualnie mieszkam szłam z takim nastawieniem, że czymś pięknym byłoby się dostać w ogóle do „Przesłuchań w ciemno” - mówi O. Socha. - Gdy udało mi się zakwalifikować do grona 88 osób, które przeszły do programu uznałam to za wielki sukces. Gdy podczas „Przesłuchań w ciemno” odwróciły się te trzy fotele poczułam ogromną radość, bo było to spełnienie marzeń jakie miałam już od dziecka oglądając podobne programy i wyobrażając sobie siebie na scenie. Dodatkowo usłyszałam przemiłe rzeczy, bardzo motywujące. Te wszystkie opinie powodują, że bardziej uwierzyłam w sobie i to, że swoją przyszłość mogę związać ze śpiewaniem. Czas pokaże czy tak będzie.

Twoja reakcja na artykuł?

32
82%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
3%
Złości
2
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
914
Tak
10%
Nie
62%
Zamierzam sobie zrobić
3%
Nigdy sobie nie zrobię
26%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
Polityka
O herbie powiatu
 
Aktualności
Lodowisko lada dzień
 
112
Gigantyczny korek
 
112
TIR w rowie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group