Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6723
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mundurowi jak wzorowi

Wtorek, 4 lipca 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 4 lipca 2006, 10:54
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Mundurowi jak wzorowi
Fot. KMP
Nadkomisarz Artur Dąbek i posterunkowa Anna Dziewiątkowska okazali się najsprawniejszymi policjantami służby kryminalnej w jeleniogórskiej komendzie.

Ci funkcjonariusze reprezentowali policję ze stolicy Karkonoszy na szczeblu wojewódzkim VI edycji konkursu „Najlepszy policjant służby kryminalnej”, w którym brali udział przedstawiciele 28 komend z Dolnego Śląska.

– Policjanci rywalizowali w strzelaniu dynamicznym do tarczy z torem przeszkód, udzielaniu pierwszej pomocy (wiedza praktyczna i teoretyczna). Napisali także testy z wiedzy zawodowej – poinformowała kom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze

Wśród wszystkich uczestników reprezentanci policji jeleniogórskiej drużynowo zajęli trzecie miejsce. Iindywidualnie nadkom. Artur Dąbek zajął na szczeblu wojewódzkim również trzecie miejsce, a post. Anna Dziewiątkowska – szóste. Otrzymali za to liczne nagrody.

Komendant miejski policji w Jeleniej Górze – mł. insp. Zbigniew Ciosmak zwycięzcom życzył powodzenia i dalszych sukcesów w życiu zawodowym i rodzinnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group