Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 7763
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Moc atrakcji w GOK–u

Środa, 2 czerwca 2021, 9:16
Autor: WAC
Mysłakowice: Moc atrakcji w GOK–u
Fot. GOK Mysłakowice
Po długiej przerwie spowodowanej pandemią, Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach wznawia działalność. Możliwość organizacji zajęć w świetlicach wiejskich splotła się z Dniem Dziecka, dzięki temu GOK w Mysłakowicach przygotował szereg imprez w całej gminie.

29 maja w Świetlicy Wiejskiej w Wojanowie, podczas Rodzinnego Dnia Dziecka, dzieci i młodzież robiły m.in. łapacze snów i laurki z okazji minionego Dnia Mamy. Nie zabrakło również zabaw przy pieczeniu kiełbasek oraz słodkiego poczęstunku.

Kolejne Rodzinne Dni Dziecka z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mysłakowicach również zapowiadają się ciekawie. 2 czerwca o godzinie 15.00 rozpoczyna się festyn w świetlicy wiejskiej w Mysłakowicach. W programie przewidziano m.in.: turniej w piłkarzyki stołowe, kiermasz ciast, konkursy sportowe, koło fortuny, balonowe szaleństwo – konkurs z nagrodami oraz wielkoformatową grę planszową poznajemy królestwo Ducha Gór. 

Kolejna impreza przewidziana jest na 5 czerwca o godzinie 11.00 w świetlicy wiejskiej w  Łomnicy. Tu również nie zabraknie atrakcji. W programie jest m.in. słodki poczęstunek, warsztaty artystyczne - robimy łapacze snów, konkursy sportowe, koło fortuny oraz wielkoformatowa gra planszowa.

6 czerwca o godzinie 14.00 zaplanowano Rodzinny Dzień Dziecka w Karpnikach. Impreza zorganizowana zostanie tym razem przy ściance wspinaczkowej pod „Krzywym Dachem” . Przewidziano tu m.in.: zabawy wspinaczkowe, spotkanie ze strażakami, spotkanie z policjantem, spotkanie z ratownikiem medycznym, gry i zabawy oraz ognisko z kiełbaskami.

Zakończeniem cyklu imprez związanych z Rodzinnym Dniem Dziecka będzie festyn w świetlicy wiejskiej w Kostrzycy w dniu 12 czerwca. Przewidziano tu m.in. warsztaty manualne z projektowania oraz szycia strojów dla lalek oraz słodki poczęstunek.

Organizacja imprez możliwa jest dzięki ogromnemu zaangażowaniu wolontariuszy m.in. z 7 Szczepu Harcerskiego „Ruczaj”, OSP z Łomnicy, OSP z Karpnik, Radom Sołeckim w Gminie Mysłakowice, Komedzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, Ratownikowi medycznemu Marcinowi Uchmanowi, Stowarzyszenia Sołectwa Wojanów – Bobrów,  Koła Gospodyń Wiejskich w Wojanowie. Dodatkowo imprezy realizowane są przy wsparciu środków z Gminnego Funduszu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz sąsiadów, którym możesz zaufać? I zostawić np. klucze do mieszkania, aby podlewali kwiaty?

Oddanych
głosów
845
Tak
57%
Nie
43%
 
Głos ulicy
Czy wierzymy w kiełbasę wyborczą?
 
Miej świadomość
Czy warto dopłacać?
 
Rozmowy Jelonki
Prace idą żwawo
 
Polityka
Piechowice: Burchacki vs. Kubielski
 
Karkonosze
Premiera już za tydzień
 
Aktualności
Patryk dziękuje uczestnikom pikniku
 
Aktualności
Diamencikowe stroje są super
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group