Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6945
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wojanów: Moc atrakcji i zabawy

Środa, 12 czerwca 2019, 6:53
Aktualizacja: Piątek, 14 czerwca 2019, 7:18
Autor: WAC
Wojanów: Moc atrakcji i zabawy
Fot. Moja Fundacja
Dzięki wolontariuszom z Mojej Fundacji, wspieranych przez grono partnerów i sponsorów, 150 dzieci z domów dziecka z Jeleniej Góry i okolic bawiło się podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie miało miejsce w ostatnią niedzielę (9.06) w Pałacu Wojanów.

Dla wychowanków placówek z: Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby, Kaczorowa, Lubomierza przygotowano siedem stref zabaw, przejście każdej z nich zajmowało około 20 minut. Dzieci nie mogły narzekać na brak atrakcji. Wśród nich były m.in. pokazy Aikido, rozgrywki sportowe na miniboisku, pokazy rycerskie, zjazdy na dmuchańcach, przejażdżki na koniach, fotobudka, animacje i zabawy, sadzenie kwiatów.

Partnerami imprezy byli: VESNA bajeczne imprezy dla dzieci, TianDe Karkonosze, Kazimierz Wrona (zajęcia z Aikido), Leroy Merlin Polska, 3DOM Investments, Cukiernia Bristolka, Pure pictures&acessoriess, Marek Siatrak, Piotr Sobota, Grupa Artystyczna PokazyHistoryczne.pl, SOS Niania, Kapellanka oraz wolontariusze: Lucyna Pietrzak, Marta Gajewska, Marta Witko, Szymon Greniuk, Agata Woźniak-Rochalska, Piotr Spaczyński, Monika Zakrzewska, Daniel Rysiak, Czesław Jesionowski, Wiktoria Witko, Joanna Zagalska, Sylwia Jarmakowicz, Alicja Karnia, Kacper Szczęsny, Marcin Ciura, Ania Kuśmirek.
 
| Moja Fundacja, która oficjalnie istnieje od marca bieżącego roku została założona przez grupę osób związanych wcześniej w Fundacją Orange – mówi wiceprezes Mojej Fundacji Michał Ślemp. - Do tej pory nasze działania miały charakter doraźny, a jako że chcemy podjąć stałą pracę na rzecz dzieci, zdecydowaliśmy się na założenie nowego podmiotu. Nasze działania będą się koncentrować na trzech obszarach: integracja pokoleń, a zwłaszcza wychowanków z domów dziecka i pensjonariuszy z domów pomocy społecznej, walka z hejtem w sieci oraz pomoc dzieciom z domów dziecka. Już teraz zapraszamy na naszą następną imprezę, która z okazji Dnia Ojca odbędzie się 23 czerwca na Górze Szybowcowej.

Twoja reakcja na artykuł?

15
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
12%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group