Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 4201
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Młodzi akrobaci na starcie

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 15 stycznia 2016, 17:12
Aktualizacja: 17:13
Autor: MDvR
58 osób wystartowało w zawodach akrobatyki w kategorii szkół podstawowej dziewcząt i chłopców.

Wyniki zawodów: dziewczęta

Kl. I-III -UKŁAD DWÓJEK – dziewczęta
1. Klaudia Kaleta, Leśniak Ewa SP 5 8,80 pkt
2. Wiktoria Grzegorzewska, Zuzanna Buczek SP 2 8,40 pkt
3. Sara Leśniak, Katarzyna Wojnarowicz SP 5 8,30 pkt
4. Joanna Matejuk, Martyna Durka SP 2 8,20 pkt
5. Pola Góral, Oliwia Watkowska SP 15 7,90 pkt
6. Klaudia Zacharko, Marta Zacharko SP 15 7,60 pkt

Kl. I-III -SKOKI NA ŚCIEŻCE – dziewczęta
1. Olga Rudowska SP 2 8,90 pkt
2. Natalia Gajdulewicz SP 5 8,80 pkt
3. Natalia Rambiert SP 2 8,70 pkt
4. Martyna Brzezińska SP 2 8,50 pkt
5. Karolina Szkudlarek SP 5 7,90 pkt
6. Julia Wypych SP 5 7.65 pkt
7. Weronika Błach SP 5 7,60 pkt
8. Olga Urzędowska SP 15 7,45 pkt
9. Samanta Aleksandrowicz SP 5 7,30 pkt

Kolejność końcowa kl. I-III dziewczęta
1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 8,90 8,70 8,40 8,20 = 34,20 pkt
2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 8,80 7,90 8,80 8,30 = 33,80 pkt
3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 - 7,45 7,90 7,60 = 22,95 pkt

Kl. IV-VI -UKŁAD DWÓJEK – dziewczęta
1. Barbara Krawczyk-Demczuk, Weronika Piasecka SP 15 9,3 pkt
2. Gloria Kazimierczak, Elżbieta Pielas SP 15 9,1 PKT
3. Nikola Szablińska, Jnez Stradowska SP 2 9,0 pkt
4. Helena Korczycka,Wiktoria Piętka SP 15 8,5 pkt
5. Wiktoria Płóciennik, Sandra Śpiewak SP 2 8,3 pkt
Maja Cupiał, Hanna Koksztys SP 10 8,3 pkt
6. Julia Zgryzek, Natalia Przenniak SP 10 8,1 pkt
7. Kornelia Lech, Nina Zięcik SP 10 7,9 pkt
8. Luba Jaskólska, Kornelia Wrońska SP 10 6,8 pkt

Kl. IV-VI -SKOKI NA ŚCIEŻCE -dziewczęta
1. Oliwia Żarczyńska SP 2 9,25 pkt
2. Aleksandra Bielawska SP 2 8,50 pkt
3. Nina Kruhlik SP 2 8,20 pkt
4. Angelika Cejarewska SP 2 7,80pkt
5. Maja Bartków SP 2 7,70 pkt
6. Karolina Iwaniec SP 2 7,65 pkt
7. Oliwia Rudy SP 10 3,50 pkt
Barbara Krawczyk-Demczuk SP 15 9.20 pkt (PK)
Elżbieta Pielas SP 15 8,85 pkt (PK)
Helena Korczycka SP 15 8,80 pkt (PK)
Gloria Kazimierczak SP 15 8,70 pkt (PK)
Wiktoria Piętka SP 15 8,50 pkt (PK)
Weronika Piasecka SP 15 8,40 pkt (PK)

Kolejność końcowa kl. IV-VI dziewczęta
1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 9,0 8,3 9,25 8,50 = 35,05 pkt
2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 8,3 8,1 3,5 ---- = 19,90 pkt
3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 9,3 9,1 --- --- = 18,40 pkt

Wyniki zawodów - chłopcy

Kl. I-III -UKŁAD DWÓJEK - chłopcy
1. Michał Kania, Igor Czyż SP 2 7,30 pkt
2. Szymon Janicki, Jakub Piwoński SP 2 7,20 pkt

Kl I-III - SKOKI NA ŚCIEŻCE - chłopcy
1. Maksymilian Piątek SP 15 7,10 pkt

Kolejność końcowa kl. I-III chłopcy
1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 7,30 7,20 – – = 14,50 pkt
2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 – – 7,10 – = 7,10 pkt

Kl. IV-VI -UKŁAD DWÓJEK - chłopcy
1. Henryk Koguciuk, Dominik Adamczyk SP 2 8,00pkt
2. Krystian Wysztaliuk, Grzegorz Baron SP 2 7,60 pkt

Kl. IV-VI - SKOKI NA ŚCIEŻCE chłopcy
1. Igor Pawlik SP 15 8,50 pkt
2. Denis Gawlki SP 15 8,15 pkt
3. Kacper Trusewicz SP 2 8,05 pkt
4. Jakub Marciniak SP 10 7,75 pkt
5. Maksymilian Wojczyszyn SP 10 7,40 pkt
6. Mikołaj Chorążyczewski SP 10 7,20 pkt

Kolejność końcowa KL. IV-VI chłopcy
1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 8,00 7,60 8,05 – = 23,65 pkt
2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 8,50 8,15 -- – = 16,65 pkt
3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 - - 7,75 7,40 = 15,15 pkt

Klasyfikacja końcowa i punktacja do współzawodnictwa kL. I-III dziewczęta
I miejsce Szkoła podstawowa nr 2 op: Beata Langer, Robert Mierzwa 50 pkt
II miejsce Szkoła podstawowa nr 5 op. Rafał Rataj 45 pkt
III miejsce Szkoła podstawowa nr 15 op. Dorota Skowron 40 pkt

Klasyfikacja końcowa i punktacja do współzawodnictwa kl. I-III chłopcy
Szkoła podstawowa nr 2 Opiekun: Beata Langer, Robert Mierzwa 50 pkt
Szkoła podstawowa nr 15 Opiekun: Dorota Skowron 45 pkt

Klasyfikacja końcowa i punktacja do współzawodnictwa kl. IV-VI dziewczęta
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 Op. Beata Langer, Robert Mierzwa 50pkt
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 op. Marcin Koperek 45pkt
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 15 Op. Dorota Skowron 40pkt

Klasyfikacja końcowa i punktacja do współzawodnictwa
kl. IV-VI chłopcy

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 2op. Beata Langer, Robert Mierzwa 50pkt
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 15 Op. Dorota Skowron 45 pkt
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 Op. Marcin Koperek 40pkt

Klasyfikacja końcowa i punktacja do współzawodnictwa kl. I-VI dziewczęta
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 - op. Beata Langer, Robert Mierzwa
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 15 - op. Dorota Skowron
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 - op. Rafał Rataj
---- Szkoła Podstawowa nr 10 - op. Marcin Koperek

Klasyfikacja końcowa i punktacja do współzawodnictwa kl. I-VI chłopcy
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 - op. Beata Langer, Robert Mierzwa
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 15 - op. Dorota Skowron
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 - op. Marcin Koperek

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group