Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 7240
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski/ REPUBLIKA CZESKA: Mistrzowie poskaczą, kibice postoją w korkach

Piątek, 8 lutego 2008, 9:23
Aktualizacja: 19:31
Autor: Jelonka.com
Region Jeleniogórski/ REPUBLIKA CZESKA: Mistrzowie poskaczą, kibice postoją w korkach
Fot. Archiwum
W Libercu od czwartku do soboty (9 lutego) trwają zawody w skokach narciarskich w ramach Pucharu Świata. Policja przestrzega przed tłokiem na tranzytowych trasach.

Wzmożonego ruchu należy spodziewać się już w piątek. Podstawowym zadaniem policji będzie utrzymanie dobrej przejezdności drogi Jakuszyce – Radomierz, uniknięcie zablokowania dojazdu do Szklarskiej Poręby oraz przeciwdziałanie zakłóceniom ładu i porządku publicznego na terenie powiatu jeleniogórskiego.

– Apelujemy do turystów i kibiców skoków narciarskich, którzy w tych dniach odwiedzą nasz region, o zachowanie szczególnych środków ostrożności. Prosimy wszystkie osoby, które w tych dniach zamierzają pojechać na narty do Czech o wybieranie innych przejść – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policja prosi kierowców posiadających CB radia o rozpowszechnienie informacji na temat utrudnień w ruchu na tych odcinkach dróg. Apeluje również do kierowców tirów, aby w tych dniach wybierali inne przejścia graniczne niż Jakuszyce – Harrachov, a osoby wybierające się na narty biegowe o parkowanie pojazdów w wyznaczonych do tego miejscach, gdyż obecni tam policjanci będą dyscyplinować tych kierowców, którzy będą łamać przepisy ruchu drogowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group