Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6902
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeżów Sudecki: Mistrzostwa Karkonoszy w biegach na nartorolkach

Wtorek, 10 września 2013, 14:18
Aktualizacja: 14:20
Autor: MDvR
Jeżów Sudecki: Mistrzostwa Karkonoszy w biegach na nartorolkach
Fot. www.mkskarkonosze.pl
Trzecia edycja tegorocznego Pucharu Polski, która była jednocześnie Mistrzostwami Karkonoszy w biegach na nartorolkach, rozgrywana była w Jeżowie Sudeckim. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 2,3km z Jeżowa na Górę Szybowcową.

W kategorii seniorów triumfował Piotr Skowron MKS Karkonosze Jelenia Góra, wśród juniorów A najlepszy okazał się Patryk Mazurek, również MKS Karkonosze. W kategorii junior B zwyciężył kolejny zawodnik MKS Karkonosze Adrian Gromyko. W grupie juniorów C triumfował Szymon Sikora MULKS Tomaszów Lubelski, a wśród juniorów D najlepszy był jego klubowy kolega Karol Smoluch.

Wśród kobiet najlepsza okazała się Ewa Buchla MKS Karkonosze, wśród juniorek A zwyciężyła Sabina Banik LKS Witów Mszana Górna/SMS Karpacz, najlepsza w kategorii juniorka B okazała się jej klubowa koleżanka Justyna Kołodziej. W najmłodszych kategoriach podobnie jak wśród chłopców najlepsze okazały się zawodniczki MULKS Tomaszów Lubelski. Monika Mazurkiewicz wygrała w kategorii juniorka C, a Monika Skinder triumfowała wśród juniorek D. W kategorii amatorów najlepszy był Jakub Mroziński z Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group