Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3710
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mistrz Świata odwiedził Jelenią Górę

Piątek, 14 sierpnia 2009, 16:05
Aktualizacja: Wtorek, 18 sierpnia 2009, 14:50
Autor: ahawer
Jelenia Góra: Mistrz Świata odwiedził Jelenią Górę
Fot. Mar
W Jeleniogórskim Stowarzyszeniu Sportowym „Gwardia” przebywała bokserska kadra kadetów i juniorów okręgu mazowieckiego.

Trenerem grupy jest srebrny medalista Turnieju Przyjaźni Hawana 1984 Zbigniew Raubo ( waga musza 51kg). Wychowankiem Rauob jest 24-letni Krzysztof Cieślak – Młodzieżowy Mistrz Świata Federacji JBF w wadze piórkowej.
Krzysiek boks uprawia od 10 lat. Niespełna dwa miesiące temu popularny „Skorpion” podczas gali w Wołominie pokonał po bardzo widowiskowej walce Kenijczyka Samuela Kamau. W ten sposób Krzysztof Cieślak zdobył pas młodzieżowego mistrza świata organizacji IBF w wadze super piórkowej, osiągając największy sukces w zawodowej karierze, odniósł jedenaste zwycięstwo w karierze (trzecie przed czasem) i zachował miano niepokonanego!

Minione dwa tygodnie Mistrz spędził na przygotowaniach do kolejnych walk ośrodku szkoleniowo- sportowym „Gwardia” w Jeleniej Górze.

- Na salę przyszedłem za namową brata, bo zawsze chciałem być piłkarzem, ale po obejrzeniu walki Gołoty, pomyślałem, czemu by nie spróbować? Zacząłem w klubie Gwardia Warszawa, zostałem Mistrzem Polski juniorów, potem kadetów i szybko przeszedłem na zawodowstwo. Niedawno podpisałem kontrakt z niemiecką grupą Arena Box Promotions. Zapraszam do oglądania moich walk w telewizji, szczególnie w październkiu, wystąpię wtedy przed walką Andrzeja Gołoty i Tomasza Adamka - powiedział Jelonce Krzysztof Cieślak.

W grupie przygotowującej się do sezonu – jesień 2009- byli także Mistrzowie Polski: Sylwester Kozłowski i Bartosz Szczotka oraz Wicemistrzowie: Grzegorz Kozłowski, Michał Pietrzyk, Paweł Wejerowski oraz Mariusz Pyskło.
Kadra Mazowsza przebywała w stolicy Karkonoszy 1.08 – 14.08, trenowali 3x dziennie, są bardzo zadowoleni z kuchni, warunków szkoleniowych oraz odnowy biologicznej i już teraz zapowiedzieli swój przyjazd za rok.
- W Jeleniej Górze są dobre warunki do trenowania również ze względu na ukształtowanie terenu, dużo biegaliśmy po górach, co jest najlepszą zaprawą przed zawodami – speuntował Mistrz Świata.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
221
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group