Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 8845
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mikołajkowy autobus woził jeleniogórzan

Środa, 6 grudnia 2017, 16:19
Aktualizacja: Czwartek, 7 grudnia 2017, 7:15
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Mikołajkowy autobus woził jeleniogórzan
Fot. Przemek Kaczałko
Tradycyjnie, jak co roku, 6 grudnia ulicami Jeleniej Góry przemierza specjalny (ozdobiony) autobus MZK, a za jego kierownicą siedzi nie kto inny, jak Święty Mikołaj.

W rolę Mikołaja, uwielbianego przez dzieci, ale i sympatycznie przyjmowanego przez dorosłych wcielił się nie po raz pierwszy Stanisław Ogrodowczyk, kierowca Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego, który chętnie włącza się we wszelkie działania charytatywne. W miniony weekend rozdawał cukierki na Placu Ratuszowym i w Domu Dziecka Dąbrówka (podczas Motomikołajek organizowanych przez Motocyklowe Karkonosze), a po godzinach pracy jest strażakiem w Ochotniczej Straży Pożarnej Wiejska.

Jak widać, jest to odpowiednia osoba do tego typu akcji, które są pozytywnie odbierane przez pasażerów miejskiego przewoźnika. Dzisiaj (6.12) specjalny autobus o numerze bocznym 808 kursował na linii nr 2 - od ul. Trzcińskiej do Osiedla XX-lecia. Każdy pasażer mógł się poczęstować cukierkiem od Mikołaja, ale nie brakowało też chętnych, którzy wewnątrz i na zewnątrz robili pamiątkowe zdjęcia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group