Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 4640
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mikołajki w Dąbrówce

Wtorek, 15 grudnia 2020, 17:03
Aktualizacja: 17:06
Autor: POW Dąbrówka
Jelenia Góra: Mikołajki w Dąbrówce
Fot. POW Dąbrówka
W tym szczególnie trudnym okresie pandemii czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Mikołaj jest przez wszystkich, tych dużych i małych wyczekiwany i upragniony. W tym roku dzieci z Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych „Dąbrówka 1”, „Dąbrówka 2” i „Dąbrówka 3” w Jeleniej Górze były bardzo grzeczne, więc otrzymały wiele pięknych prezentów oraz darów, które rozpromieniły ich buzie i uradowały serca.
Jak co roku nie zapomnieli o nas Przyjaciele z Motocyklowych Karkonoszy, Mojej Fundacji oraz KS Karkonosze Jelenia Góra, którzy oprócz wspaniałych prezentów, słodyczy, owoców przekazali najcenniejszy dar dla naszych dzieci to jest - swój wolny czas, wspaniałe serce, świetną zabawę i kontakt osobisty, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego w dobie koronawirusa – informuje dyrektor Centrum Opieki nad Dzieckiem „Dąbrówka” w Jeleniej Górze Katarzyna Lenart-Wyrobek.
Jednak najpiękniejsze w ten świąteczny czas to pamięć i odwiedziny z prezentami wspaniałych Aniołów z Miasta Jeleniej Góry jak i z poza. Zawsze są obecni i życzliwi od wielu lat Państwo: Dorota, Jacek, Dariusz, Krzysztof, Karolina, Joanna. Prezentami obdarowali nasze dzieci Mikołaje: z Urzędu Pocztowego Jelenia Góra 7, Santander Bank odział Jelenia Góra oraz firma Elektrobor z Lubania z przyjaciółmi – wylicza panie dyrektor i wraz z wychowawcami serdecznie dziękuje wszystkim Mikołajom, Mikołajkom i Aniołom za dar serca oraz wspaniałe prezenty dla dzieci i podkreśla: dobro zawsze wraca.

Twoja reakcja na artykuł?

12
86%
Cieszy
1
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1053
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group