Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7104
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Mikołaj pilnie poszukiwany!

Piątek, 21 listopada 2008, 8:49
Aktualizacja: 8:57
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Mikołaj pilnie poszukiwany!
Fot. TEJO
Do 6 grudnia pozostały jeszcze dwa tygodnie, ale rodzice już teraz pilnie poszukują kogoś, kto przyjdzie do ich pociech z wizytą w mikołajowym stroju. Jesteś zainteresowany? Zostaw komentarz.

Z prośbą o pomoc w znalezieniu Świętego Mikołaja, zadzwoniła do nas dyrekcja jednej z kowarskich szkół. – Poszukujemy kogoś, kto nawiąże z dziećmi kontakt, będzie pomysłowy i komunikatywny oraz wiarygodny jako Mikołaj – usłyszeliśmy.
W tym tygodniu pojawiły się kolejne telefony również od rodziców, którzy na 6 grudnia chciałyby zaprosić świętego dla swoich dzieci do domów.

– Szukaliśmy już w różnych większych sklepach i innych jeleniogórskich firmach ale nigdzie nie ma żadnej oferty usług takiego Mikołaja z dojazdem do domu – mówi Ewelina Oleśnicka z Jeleniej Góry. – Chcielibyśmy, żeby ten dzień był dla naszego dziecka wyjątkowy i niezapomniany. Pomyśleliśmy, że wasza redakcja mogła by wiedzieć, kto świadczy takie usługi.

Problem w tym, że nie jest to takie proste do ustalenia. Niestety osoby, które świadczą takie usługi nie zamieszczały swoich ofert. W ubiegłym roku z tej usługi zrezygnowała również Poczta Polska, skąd przez długie lata można było Mikołaja „wypożyczyć”. Teraz kandydaci na świętych mogą pozostawić swoje namiary w komentarzach, co ułatwi poszukiwania rodzicom.

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group