Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 6678
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mieszkańcy Osiedla Czarne integrowali się

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 5 czerwca 2017, 12:55
Aktualizacja: 12:57
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Drugi rok z rzędu (po kilkuletniej przerwie) mieszkańcy Osiedla Czarne, których jest coraz więcej – integrowali się podczas festynu parafialnego organizowanego przy współudziale Miasta Jeleniej Góry. Gwiazdą imprezy była Ania Waraszko – wokalistka z Piechowic, przed którą wrota do kariery stoją szerokim otworem.

W trakcie festynu można było zapoznać się ze sprzętem i działalnością Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych, spółek miejskich: Termy Cieplickie, MZK, MPGK, Wodnik czy służb takich jak Karkonoska Grupa GOPR, Straż Miejska, Policja, WOPR, Straż Pożarna i Straż Graniczna.

Organizatorzy przyznają, że od wielu lat Osiedle Czarne rozkwita i coraz więcej osób przenosi się w tę część Jeleniej Góry. - Chcemy, żeby tu była możliwość oderwania się od miejskich hałasów, spokojne życie. Po intensywnej pracy można tu przyjechać i odpocząć – powiedział Jerzy Łużniak, zastępca prezydenta Jeleniej Góry – mieszkańca Osiedla Czarne.

Przy tego typu imprezach największą popularnością cieszą się loterie fantowe – podobnie było i tym razem – losy, z których dochód przeznaczony zostanie na cele parafialne rozeszły się bardzo szybko, a dzięki wsparciu sponsorów do wygrania było wiele ciekawych nagród.

Na scenie oprócz Ani Waraszko z zespołem wystąpiły dzieci z różnych jeleniogórskich placówek, był też Kabaret Paka oraz wiele innych atrakcji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~x 5-06-2017 13:04
Dobrze że są jeszcze ludzie którym udaje się oderwać od komputera/TV i wyjść z domu.Coraz mniej takich.
~Tosia 11 5-06-2017 15:55
Super sprawa! Tak trzymać
~wydojonyprzezsądynauslugach PO 5-06-2017 21:29
Kto z kim się integrował? Władza z płatnikiem podatku(niewolnikiem) z jego pieniędzy? Szachermacher przed przyszłymi wyborami bez wyborców PO,?!Ale my to znamy dlatego nas tam nie było !!!
~ 6-06-2017 1:16
"Po intensywnej pracy można tu przyjechać i odpocząć – powiedział Jerzy Łużniak, zastępca prezydenta Jeleniej Góry – mieszkańca Osiedla Czarne." Z tej wypowiedzi wynika, że mieszkańcem Osiedla Czarne jest Prezydent Miasta... a on mieszka w cieplicach. Redagujcie te teksty, które wrzucacie na stronę, bo jak dla mnie to jest wstyd. Pozdrawiam...
~bąki 6-06-2017 10:21
czyżby ten z 21 fotki szukał bączków w tylnych kieszeniach do podładowania hybrydy .Przepraszam .Może pomagał ulecieć bączkowi na wolność .Nie wnikam jego wola.Pełny szacun panie J.Przyroda najważniejsza.....Jak wyszkolony to polata i wróci.Bez obaw.Niektórzy to się nawet muchy boją.
~Pińcet plus 11-06-2017 21:01
Surowiak jak zwykle powinien leżeć plackiem przed księdzem z różańcem w ręce

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group