Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 2541
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mieszkańcy Osiedla Czarne integrowali się

Poniedziałek, 5 czerwca 2017, 12:55
Aktualizacja: 12:57
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Mieszkańcy Osiedla Czarne integrowali się
Fot. Przemek Kaczałko
Drugi rok z rzędu (po kilkuletniej przerwie) mieszkańcy Osiedla Czarne, których jest coraz więcej – integrowali się podczas festynu parafialnego organizowanego przy współudziale Miasta Jeleniej Góry. Gwiazdą imprezy była Ania Waraszko – wokalistka z Piechowic, przed którą wrota do kariery stoją szerokim otworem.

W trakcie festynu można było zapoznać się ze sprzętem i działalnością Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych, spółek miejskich: Termy Cieplickie, MZK, MPGK, Wodnik czy służb takich jak Karkonoska Grupa GOPR, Straż Miejska, Policja, WOPR, Straż Pożarna i Straż Graniczna.

Organizatorzy przyznają, że od wielu lat Osiedle Czarne rozkwita i coraz więcej osób przenosi się w tę część Jeleniej Góry. - Chcemy, żeby tu była możliwość oderwania się od miejskich hałasów, spokojne życie. Po intensywnej pracy można tu przyjechać i odpocząć – powiedział Jerzy Łużniak, zastępca prezydenta Jeleniej Góry – mieszkańca Osiedla Czarne.

Przy tego typu imprezach największą popularnością cieszą się loterie fantowe – podobnie było i tym razem – losy, z których dochód przeznaczony zostanie na cele parafialne rozeszły się bardzo szybko, a dzięki wsparciu sponsorów do wygrania było wiele ciekawych nagród.

Na scenie oprócz Ani Waraszko z zespołem wystąpiły dzieci z różnych jeleniogórskich placówek, był też Kabaret Paka oraz wiele innych atrakcji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group