Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 14160
Zalogowanych: 112
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Michał Rajca największym twardzielem

Niedziela, 11 czerwca 2017, 19:34
Aktualizacja: Wtorek, 13 czerwca 2017, 11:14
Autor: Przemek Kaczałko
Region: Michał Rajca największym twardzielem
Fot. Tomek Raczyński
Czwarta edycja imprezy dla prawdziwych twardzieli odbyła się w minioną sobotę (10.06) w naszym regionie. Uczestnicy IV Triathlonu Karkonoskiego wystartowali z Zamku Czocha, a metę mieli na Śnieżce.

80 zawodników wystartowało w sobotni poranek z Zamku Czocha, by ubiegać się o miano Karkonoszmana. W czasie 5 godzin 8 minut i 1 sekundy wyczerpujący dystans najszybciej pokonał Michał Rajca z Wrocławia. Podobnie jak pozostali, do pokonania miał 1.9 km pływania w Jeziorze Leśniańskim przy zamku Czocha, nastepnie 86 km na rowerze z Zamku Czocha do Karpacza przez Świeradów-Zdrój, Szklarską Porębę, Michałowice, Zachełmie i Przesiekę, a w ostatniej części 22 km przez Przełęcz Karkonoską na Śnieżkę! Wśród pań najszybsza była Olimpia Wojtyła - czas 6h12'57''.

Jak zażartował organizator imprezy Robert Gudowski, aby tradycji stało się zadość - zamówił pogodę i na mecie zawodników przywitała burza z gradem. - Mieliśmy cztery pory roku na trasie - mówił R. Gudowski.

Agata Rybus - pierwsza Polka, która ukończyła Norman Xtreme Triathlon! Szczegółowe wyniki na stronie: www.f-time.pl/wyniki/2017/IV_Karkonoszman/IV_Karkonoszman_wyniki.pdf

Sonda

Czy szukasz swoich szans na wygraną w grach Lotto?

Oddanych
głosów
308
Tak, regularnie
21%
Tak, ale tylko przy dużych kumulacjach
31%
Nie, nigdy
48%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak się uspokoić i odstresować w kilkanaście sekund?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Pogoda
Jest potwornie ślisko, a jak będzie w najbliższych dniach?
 
112
Przejechał mu samochodem po nogach!
 
Jelenia Góra - KARR
Relacja z Noworocznego Koncertu
 
Karkonosze
Lola w Szklarskiej Porębie otwarta
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group