Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7522
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Miał żal, więc chciał zabić matkę

Poniedziałek, 31 maja 2010, 9:53
Aktualizacja: 9:53
Autor: TEJO
Policja zatrzymała mężczyznę, który chciał pozbawić życia swoją matkę. Niedoszły zabójca już siedział w więzieniu za napad z bronią w ręku. Teraz wróci do celi.

Do zdarzenia doszło w Kamiennej Górze pod koniec minionego tygodnia. Nieznany mężczyzna poinformował dyżurnego policjanta, że zamierza zabić kobietę (podając tylko jej nazwisko), do której miał żal za jej postępowanie. Był bardzo przekonujący i kilkakrotnie powtarzał aby jego słowa potraktować poważnie.

Powiedział, że za „robotę” miał się zabrać o 21.00. Policjantom została niewiele ponad godzina, aby zapobiec nieszczęściu. Funkcjonariusze szybko ustalili, kim jest wskazana kobieta i udali się do niej. – 60-letnia kamiennogórzanka oświadczyła, że to jej syn. Jak twierdziła niedawno wyszedł z więzienia i już wcześniej dowiedziała się od ludzi o jego zamiarach. Mężczyzna ten odbywał karę pozbawienia wolności za napad z bronią w ręku – informuje Waldemar Oszmian, rzecznik policji kamiennogórskiej.

Przed godziną 21 policjanci zatrzymali pijanego 42-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zameldowania. Zatrzymany oświadczył, że nie żartował i chciał zrealizować swój zamiar. Został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Mężczyzna wcześniej już karany, raczej nie będzie mógł liczyć na wyrozumiałość sądu. Tego rodzaju przestępstwo zagrożone jest karą do 2 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group