Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 3082
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: “Message Folk” Davida Stepiena w Metaforze

Piątek, 4 lipca 2014, 7:48
Aktualizacja: 7:50
Autor: Manu
Jelenia Góra: “Message Folk” Davida Stepiena w Metaforze
Fot. Organizator
17 lipca (w czwartek) o godz. 19.00 w Metafora Pub & Restaurant (Plac Ratuszowy 50) gościć będzie David Stepien, muzyk ze Środy Śląskiej, zwycięzca Rawa Blues Festiwal '94, który od ponad 20. lat jeździ po świecie (zwiedził niemal całą Europę, od Hiszpanii po Włochy, Anglię i Szkocję, a także Izrael) i gra na gitarze. Wstęp wolny.

Grał we Francji, Anglii, Szkocji, na wielu festiwalach, w metrze, barach, klubach, pubach, na tarasach oraz w najlepszych klubach “Front Page” z muzykami z wielu krajów świata.

Na przestrzeni lat jego muzyka ewoluowała. Gra mieszankę folku, bluesa i rocka w akustycznym wykonaniu, styl nazwany przez niego “Message Folk”.

David Stepien muzyką zainteresował się już od dziecka. Na początku lat 90. XX wieku pracował we Wrocławiu, gdzie nagrywał podkłady do reklam telewizyjnych i radiowych, zajmował się też zdobywaniem nowych zleceń dla firmy. Spędzał dużo czasu dużo w studiu nagraniowym w firmie, gdzie odbywały się próby, na których grał z kolegami.

W 1994 r. wraz z zespołem głosami publiczności wygrał Rawa Blues Festiwal. Jeździł po Polsce, występował na różnych festiwalach. Jego zespół rozpadł się w 1995 r. Potem grywał na ulicy we Francji i został na Zachodzie. Po kilku latach przeniósł się do St. Malo na południu Francji. Potem zamieszkał w Anglii i Szkocji, aż w końcu powrócił do Polski.

Rezerwacje – tel.: 75-752-28-38; więcej na stronie www.meatforapub.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group