Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 2505
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Medalowe żniwo łuczników

Poniedziałek, 12 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 13 marca 2007, 10:13
Autor: KED
Młodzi łucznicy z klubu MKS Bobry Jelenia Góra byli rewelacją rozegranych w Ścinawce Średniej Mistrzostw Dolnego Śląska w kategoriach apacz, orlik i młodzik.

W rywalizacji apaczy czyli dzieci z rocznika 1997 i młodszych pierwsze miejsce wśród dziewczynek zdobyła Kornela Grzech (212 punktów), zaś wśród chłopców nie miał sobie równych Albert Przybylski (305 pkt.). W zmaganiach orlików (roczniki 95-96) złoty medal za zwycięstwo odebrała Anna Rusak (621 pkt.), zaś trzecia była Adrianna Trzebińska. Wśród chłopców najlepszy z reprezentantów Bobrów w tej kategorii Sebastian Bonikowski był jedenasty.

W zawodach wystąpiło prawie siedemdziesięciu strzelców z ośmiu klubów. Organizatorami zmagań były: Dolnośląski Związek Łuczniczy, Urząd Gminy i Miasta Radków i KS Piast Nowa Ruda. W trakcie mistrzostw szczególne wyróżnienie spotkało trenera jeleniogórskich łuczników Henryka Chemicza. Za swoją długoletnią i okraszoną wieloma sukcesami sportowymi pracę szkoleniową otrzymał on przyznaną mu przez Dolnośląską Federację Sportu, odznakę „Zasłużony dla sportu na Dolnym Śląsku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group