Czwartek, 4 czerwca
Imieniny: Franciszka, Karola
Czytających: 7150
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Medal za „białego orlika”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 7:56
Aktualizacja: 7:59
Autor: RED
Tylko 32 gminy w Polsce – a wśród nich Jelenia Góra – otrzymały medale Polskiego Klubu Infrastruktury Sportowej za „białego orlika”.

Jeleniogórski „biały orlik” z inicjatywy poprzedniej ekipy samorządowej i przy wsparciu z urzędu marszałkowskiego oraz skarby państwa, działał do wiosny przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych i cieszył się sporym zainteresowaniem.
– Uhonorowanie okolicznościowym medalem i okazjonalnym dyplomem Jeleniej Góry – powiedział Marcin Zawiła, prezydent miasta – jest ważnym, ale tylko gestem. Najistotniejsze, że młodzież znalazła dobre i bezpieczne miejsce do zajęć w okresie zimy – podano w komunikacie UM.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~mm 4-04-2011 10:05
Polski Klub Infrastruktury Sportowej - takie organizacje powstają tylko aby z kogos zrobic ważnego prezesa i wręczac medale.
~ale jaja 4-04-2011 10:21
Zawiła już odbiera laury za pracę Sajnoga i Obrębalskiego :)
~- 4-04-2011 14:08
Ten medal należy się Obrębalskiemu!!!!
Smisiu 4-04-2011 14:45
Pierwsze słyszę o takim klubie. Myślę, że warto byłoby poświęcać osobny artykuł, gdyby miasto otrzymało medal za stan, dobrą opiekę, lub frekwencję (politykę prorekrecyjną) z tego co pamietam Jelonka z własnej inicjatywy do tego zapraszała, wiec trochę klapa. Za sam fakt istnienia otrzymanie nagrody to marna pociecha ;)
~ 4-04-2011 16:19
Smisiu jeśli czytał byś prasę ,to byś wiedział, że "biały orlik" to nie klub, tylko lodowisko, które było zorganizowane zimą przy LO im. Śniadeckiego. Wiesz co to są "orliki" - boiska, a "biały orlik" - zgadnij.
~fertu 4-04-2011 16:25
JAKO MIESZKANCY JELENIEJ GORY (REPREZNTUJE GLOS DUZEJ LICZBY MIESZKANCO) MAMY PROSBE BY POLICJA CZY TEZ STRAZ LESNA W POROZUMIENIU Z POLICJA ZROBILA PORZĄDEK Z LUDZMI ZAGRAZAJACYMI ZDROWIU I ZYCIU SPACEROWICZOW . MIANOWICIE CHODZI O LUDZI JEZDZACYCH NA MOTORACH I QUADACH PO OKOLICZNYCH LASACH. MALO ZE JE ROZJEZDZAJA TO DOCHODZI DO ZAGROZENIA I NIEMAL POTRACEN. PANOWIE POLICJANCI ORAZ PANSTWO ODPOWIEDZIALNI W LASACH PANSTWOWYCH-PROSIMY O INTERWENCJE- TRZY LOKALIZACJE- TZW DROGA SPACEROWA LASKIEM NA GORE SZYBOWCOWA, DROGA OD DZIALEK PRZY WYJEZDZIE NA DZIWISZOW (TZW GROBLA LACZACA JELENIA GORE Z DZIWISZOWEM), DO GORY I PO TZW GROBLI, LASEK PRZY MIEJSCU WYPASU KROW KOLO FIRMY PRODUKUJACEJ ZNICZE(PLAC BUDOWY OBWODNICY-zawsze kupują paliwo na stacji Orlen w Maciejowej). CZAS? KAZDA SOBOTA I NIEDZIELA OK. GODZINY 11-14. GRUPY LUDZI NA NIEREJESTROWANYCH MOTORACH -. Proszę o zajecie się sprawą. Podobna informacja zostala przekazana do mediów publicznych-lokalnych i ogólnopolskich.Podat
Smisiu 4-04-2011 18:45
drogi anonimie, chodzi tu oczywiscie o "Polski Klub Infrastruktury Sportowej", jak można pomyśleć że biały orlik jest klubem? Halo? Może następnym rzem chociać się podpiszesz Gallu i przeczytasz dwa razy komentarz ;)
Smisiu 4-04-2011 18:50
I błagam moderatorów, aby usuwali te posty z quadami, bo to już podchodzi pod spam, jest tego wszędzie pełno...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group