Piątek, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 3624
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: MDK „Jelonek” kuźnią talentów

Sobota, 19 marca 2011, 9:07
Aktualizacja: 17:00
Autor: RED
JELENIA GÓRA: MDK „Jelonek” kuźnią talentów
Ostatnio „flagowym” zespołem, który rozsławia MDK „Jelonek”, jest Paka Buziaka. Na zdjęciu – występ podczas Gali Charytatywnej w ZSO nr 1. Styczeń 2011
Fot. TEJO
Młodzieżowy Dom Kultury „Jelonek” w Jeleniej Górze jako jedna z nielicznych placówek powiatu, znalazł się na mapie Miejsc Odkrywania Talentów. Poinformowała o tym Katarzyna Hall, minister edukacji narodowej.

Tytuł „Miejsca Odkrywania Talentów” świadczy o tym, że placówka przyczynia się do promocji i wspierania uzdolnionych dzieci i młodzieży – napisała minister K. Hall w okolicznościowym liście. Danuta Sitek, szefowa MDK „Jelonek” podkreśla, że wyróżnienie jest zasługą nauczycieli, którzy z oddaniem pracują z uczniami szczególnie zdolnymi wzbogacając ich umiejętności stwarzają warunki do konfrontacji z innymi. Sukcesy młodych wykonawców związanych z MDK mają zasięg nie tylko lokalny i krajowy, lecz także międzynarodowy. Ostatnio „flagowym” zespołem, który rozsławia MDK „Jelonek”, jest Paka Buziaka.

W poniedziałek, 21 marca, o godz. 16 przed siedzibą MDK przy ulicy Skłodowskiej-Curie 12 nastąpi odsłonięcie tablicy, którą placówka otrzymała wraz z listem z Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group