Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 7998
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Matczyna opieka z trzema promilami

Poniedziałek, 15 lutego 2010, 13:21
Aktualizacja: 13:25
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Matczyna opieka z trzema promilami
Fot. .....
Kompletnie pijana matka zasnęła zamiast pilnować dwóch synów. Interweniowała policja, która przekazała dzieci ojcu, a o sprawie powiadomi sąd rodzinny.

Do zdarzenia doszło wczoraj. Policjanci dostali zgłoszenie od anonimowej osoby, która poinformowała, że w jednym z jeleniogórskich mieszkań nietrzeźwa matka opiekuje się dziećmi.

– Drzwi do mieszkania , którego dotyczyło zgłoszenie otworzył 7-letni chłopiec. Kiedy policjanci weszli do pokoju, zauważyli śpiącą kobietę, która – obudziwszy się – nie bardzo wiedziała, co się stało. Przeprowadzone badanie wykazało 3 promile w organizmie – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska z policji. W takim stanie „pilnowała” siedmiolatka i jego starszego brata.

W trakcie interwencji do mieszkania przyszła babcia, która poinformowała, że zaopiekuje się wnukami. Ale i ona również była pod dobrą datą. Przeprowadzone badanie wykazało blisko promil.

O zdarzeniu funkcjonariusze powiadomili ojca dzieci, który przejął opiekę nad synami. Jeśli okaże się, że matka – sprawując opiekę nad dziećmi w takim stanie – stworzyła zagrożenia dla ich życia lub zdrowia, może mieć z tego powodu poważne kłopoty. Póki co informacja o sytuacji trafi do sądu rodzinnego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group