Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 5682
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Masz pomysł? Sięgnij po pieniądze, czyli Plebiscyt Sąsiedzki

Wtorek, 15 września 2015, 7:53
Aktualizacja: 7:56
Autor: Org
Jelenia Góra: Masz pomysł? Sięgnij po pieniądze, czyli Plebiscyt Sąsiedzki
Fot. Organizator
1 września br. ruszył program grantowy „Plebiscyt Sąsiedzki” skierowany do stowarzyszeń i fundacji działających na terenie Jeleniej Góry. To okazja dla miejscowych organizacji na zdobycie dofinansowania w wysokości 2 000 zł.

Celem programu grantowego „Plebiscyt Sąsiedzki” jest wsparcie realizacji projektów, które mają rozwijać lokalne społeczności. W plebiscycie mogą wziąć udział m.in. stowarzyszenia, fundacje, organizacje obywatelskie, publiczne i społeczne placówki wychowawczo-edukacyjne czy kulturalne oraz spółdzielnie socjalne.

Wszystkie chętne jeleniogórskie organizacje mogą zgłaszać projekty, mające na celu poprawę codziennego funkcjonowania społeczności lokalnych. Nie ma ograniczeń, co do tematyki i zakresu projektu: może to być np. zaaranżowanie przestrzeni zielonej, wyremontowanie miejskiej biblioteki czy pomoc miejskiemu schronisku dla zwierząt – ważne, żeby zgłoszony projekt służył dobru lokalnej społeczności.

Formularz rejestracyjny dostępny będzie na stronie www.pasaztesco.pl w dniach 1.09.2015 – 30.09.2015. Spośród nadesłanych zgłoszeń w I etapie jury wyłoni dwa projekty, które zostaną poddane otwartemu głosowaniu podczas Wielkiego Głosowania w Pasażu Tesco. Projekt, który zwycięży w głosowaniu, otrzyma dofinansowanie w wysokości 2 000 zł brutto.

Program odbędzie się w ramach akcji „Poznaj bliskiego sąsiada” skierowanej do mieszkańców Jeleniej Góry.

Organizacje zainteresowane udziałem w „Plebiscycie Sąsiedzkim” proszone są o kontakt z biurem programu, pod adresem plebiscyt@pasaztesco.pl lub numerem telefonu +48 22 829 85 72 w. 40

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group