Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3976
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marzena Machałek: Miasto z klasą!

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 24 października 2010, 17:38
Aktualizacja: Poniedziałek, 25 października 2010, 7:36
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Przyjazna, rozwijająca się, elegancka, gościnna i przedsiębiorcza: taka ma być Jelenia Góra, jeśli wybory na jej prezydenta wygra kandydatka Prawa i Sprawiedliwości Marzena Machałek. Dziś w Hotelu Mercure lokalną liderkę PiS i jej drużynę wsparli przyjaciele i zwolennicy ugrupowania.

Organizatorzy nie liczyli na tak wysoką frekwencję: konwencja opóźniła się nieco, bo trzeba było dostawiać krzesła dla licznie przybyłych gości. Na siedzeniach położono powitalną papierową chorągiewkę w barwach narodowych. Po odśpiewaniu hymnu narodowego zebrani chwilą ciszy uczcili pomięć śp. Marka Rosiaka, działacza partii zamordowanego w miniony wtorek w zamachu w Łodzi

– Kiedy studiowałem politologię, na pierwszym roku uczyli mnie, że polityka to jest walka o władzę. Z perspektywy Prawa i Sprawiedliwości mogę powiedzieć, że to założenie jest błędne: to walka o to, aby ludziom żyło się lepiej – powiedział na początek witając zebranych asystent posłanki a zarazem kandydat na radnego Oliwer Kubicki.

Wśród gości zasiedli parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości: Izabela Kloc, odpowiedzialna za kampanię samorządową, Elżbieta Witek, Piotr Cybulski oraz wiceszef PiS Adam Lipiński. Izabela Kloc przedstawiła zarys programowy ugrupowania. Podkreśliła, że Prawo i Sprawiedliwość – na poziomie lokalnym – stawia na otwartość i wsparcie przedsiębiorczości, co ma generować nowe miejsca pracy. Była zachwycona programem wyborczym Marzeny Machałek.

Kandydatkę przedstawił Adam Lipiński. Marzenę Machałek poznał w roku 1981, kiedy sam był już działaczem opozycji, a przyszła posłanka studiowała polonistykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Dodał, że to właśnie filologia polska była wtedy intelektualną kuźnią ludzi o myśleniu niepodległościowym i wolnościowym. Adam Lipiński potwierdził wysoką klasę poczynań Marzeny Machałek w Sejmie, a także jej bogate doświadczenie zarówno jako samorządowca, jak i pedagoga oraz urzędnika. Dodał również, że Marzena Machałek nie bała się ostracyzmu w czasach, kiedy powstawały struktury PiS i bardzo pomagała w ich budowaniu.

Sama kandydatka nie ukrywała, że przed konwencją miała tremę. Jednak, kiedy weszła na mównicę, napięcie ustąpiło. Marzena Machałek, na tle ekranu ze swoim wyborczym hasłem „Miasto z klasą”, dziękowała swoim współpracownikom za ofiarność i pomoc w sztabie wyborczym. Zaznaczyła także, że duże wsparcie dostała od mieszkańców, którzy – po części – są autorami jej programu wyborczego. Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości nie wskazuje w nim na jakieś potężne inwestycje, ale na… kulturę. Twierdzi, że na tym polu w Jeleniej Górze jest wiele zaniedbań, zwłaszcza wobec młodych i zdolnych ludzi, których potencjał nie jest wykorzystany.

Marzena Machałek chce uczynić z placu Ratuszowe i Piastowskiego prawdziwe wizytówki miasta kultury z tętniącymi życiem imprezami i placówkami. W programie wspomina o budowie Centrum Spotkań i amfiteatru na terenie byłej Rakownicy. Duże znaczenie przywiązuje też do ułatwienia młodym i wykształconym ludziom startu w Jeleniej Górze: praca bez koneksji w otwartych dla absolwentów uczelni urzędach i instytucjach. Stawia także na tzw. rozwój zrównoważony, poprawę komunikacji, dostosowanie ilości żłobków i przedszkoli do potrzeb społeczeństwa, a także bezpieczeństwo w sensie szeroko rozumianym. – Najważniejszy jest człowiek! – podkreśliła posłanka Marzana Machałek. Kandydatka zaprosiła też do odwiedzin swojej strony internetowej: www.marzenamachalek.pl i wnoszenia uwag do jej programu.

Kandydatkę wyściskali jej zwolennicy: dostała naręcza bukietów, paczkę z pierwszym tysiącem głosów poparcia do rejestracji oraz burzliwe oklaski. Później przedstawiono listy kandydatów na radnych rady miejskiej. Nazwiska poszczególnych osób wyczytywali liderzy list: Wojciech Leszczyk (okręg nr 1), Ireneusz Łojek (okręg nr 2), Oliwer Kubicki (okręg nr 3) oraz Krzysztof Mróz (okręg nr 4). Podkreślono, że na listach jest wielu ludzi młodych (24 lata najmłodszy). PiS wystawił także najwięcej pań spośród wszystkich komitetów.

Z pierwszego miejsca w wyborach do Sejmiku Dolnośląskiego startuje Tadeusz Lewandowski, były poseł, senator, ex-wiceprezydent Jeleniej Góry. Były szef miejscowej „Solidarności” przejęzyczył się mówiąc kilka razy o województwie jeleniogórskim. Dodał później, że Jelenia Góra bardzo dużo straciła po reformie administracyjnej z 1999 roku i warto jej pozycję odbudować. Wśród kandydatów do sejmiku jest także Jacek Dziedziński, zastępca przewodniczącego ZR NSZZ „Solidarność”.

Posłanka Elżbieta Witek, szefowa dolnośląskich struktur Prawa i Sprawiedliwości życzyła kandydatce na urząd prezydenta i jej drużynie sukcesu. Dodała też, że dziś trzeba być bardzo odważnym, aby podejmować się pracy w samorządzie. Z roku na rok ubywa centralnie łożonych środków finansowych, a gospodarze miast i gmin muszą się o to coraz częściej sami starać, co dziś nie jest zadaniem łatwym.

Miting uświetniła muzyką utalentowana wokalistka Małgorzata Rostoczyńska, zwyciężczyni telewizyjnego programu „Śpiewaj i walcz” oraz zdobywczyni wyróżnienia na opolskim festiwalu piosenki. Zaśpiewała, między innymi, znaną piosenkę Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”. – Ja też wierzę, że ludzi dobrej woli jest więcej – zakończyła Marzena Machałek dziękując za obecność gościom konwencji. Był jeszcze skromny poczęstunek w postaci kawy, herbaty, soków i ciasteczek.

Pełną listę startujących z PiS podamy po dostarczeniu jej przez sztab wyborczy. PiS wystawi tez swoich kandydatów na burmistrzów Lubania, Zgorzelca, Lwówka Śląskiego, Kamiennej Góry oraz Wlenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (62) Dodaj komentarz

~ter 24-10-2010 17:48
Ale syf ,aż mnie zmroziło.
~HD 24-10-2010 17:59
"Ludzi dobrej woli jest więcej.." ale nie dotyczy to PiS.
oskarl 24-10-2010 18:03
czy ta pani ma moherową peruke, czy mi się wydaje? i widzę, że pzpr nie odpuszcza;-)
~ 24-10-2010 18:05
Obiecanki, cacanki... typowa kiełbacha przedwyborcza
~jelen 24-10-2010 18:06
jak na swietliczankę, zestaw kiełbasy wyborczej typowy
~ 24-10-2010 18:14
Pierwszy to chyba Marian Krzaklewski wprowadzil to sterowanie z tylnego siedzenia.
~Anka 24-10-2010 18:14
Fajny, uczciwy i wywazony tekst
~:( 24-10-2010 18:22
brzydka :
~Wyborca 24-10-2010 18:28
Zaczyna się obiecywanie gruszek na wierzbie
~miedziany 2 24-10-2010 18:31
...polityka to walka o władze...reszta to tylko kłamstwo!
~loop 24-10-2010 18:32
wszystko tylko nie PIS !!! błagam
~omg 24-10-2010 18:34
co za śmieszni ludzie w tym pisie, dali jej paczkę z podpisami poparcia, podczas gdy podpisy przyjmowała pkw do przedwczoraj, dziś są zbędne, a na prezydenta jeleniej nie trzeba zbierać podpisów poparcia! tram ktoś czyta jakieś ustawy, hę?
~sumienie 24-10-2010 18:45
Kretyńskie i nadęte fotki z "kimś ważnym" poparte suszeniem sztucznej szczęki dalej maja być głównym argumentem na wagę i powagę kandydata. PiS i jego władze to - jak widać z godziny na godzinę coraz to lepiej - gniazdo sianej w cały kraj nienawiści. Machałkowa nigdy by nie została namaszczona na PiS-ówkę w wyborach bez ogłoszenia poddańczej wierności psycholowi Kaczyńskiemu. Niech więc sobie lud prosty i ten mniej prosty teraz poskłada to wszystko w kupę i kopnie ją w... (rym niekonieczny).
~kiss 24-10-2010 18:47
Czy na zdjęciu 28 doszło do skrytego pocałunku, czy nie?
~ssawno 24-10-2010 18:59
moherowa marzenka wymiata, co Pani z Kamiennej da Jeleniej? a może lepiej co zabierze z jeleniej zeby dac kamiennej? Znowu zacnie w hotelu mercure!
~prawda na100 24-10-2010 19:01
a Platformersów na forum już boli ...
~Oliwer 24-10-2010 19:07
Oliwer! Masz już kobitę? Jakąś?
~socjolog 24-10-2010 19:08
Bardzo skromna to grupa, moim zdaniem tylko Oliwer (czemu mi podkreśla to imię Word) Kubicki zasługuje na karierę polityka – choć to nieciekawa profesja i politolog mówi to, w co sam nie wierzy. Skoro go uczyli... PiS powinien wystawić panią poseł w Małopolsce, to miałaby większe szanse. Tu sama mówi, że trema ją zżera. Więc chyba nie bardzo ma powołanie pedagog...
~ 24-10-2010 19:13
DOLNOŚLĄZAK. Mityng-konwencja przygotowane ponadstandartowo, z klasą. Technicznie dopracowane, uwidaczniające, że doświadczenie -kandydata na prezydenta J.G. - przy organizacji świetlicowych akademii, nie zostało zmarnowane. Program "Miasto z klasą" skupiający się na rozwoju JG głównie przez kulturę nie poraża i - w kontekscie programów innych kandydatów do magistrackiego stołka - jest programem miernym i mizernym. Pani Machałek z aktorską poprawnością odegrała swoją rolę wg scenariusza PIS-parti. Swoje wystąpienie zakończyła cytatem z Pawła VI o rozwoju człowieka, pomijając klasyczny zwrot "tak mi dopomóż Bóg". DOLNOŚLAZAK cdn.
~Obywatel 24-10-2010 19:16
Byłem na tej konwencji i zbyt wiele konkretów nie było powiedziane ale tak jest na wszystkich konwencjach przedwyborczych, powiedzieć mniej więcej w jakim kierunku chce się dążyć lecz nie wnikać w szczegóły bo mogą być niezrealizowane. Szkoda tylko że nie znalazłem się na żadnym ze zdjęć :/ Ale i tak oddam swój głoś na Marzenę Machałek bo wydaje się być solidną kobietą, która może zmienić Jelenią Górę na lepsze.
~Neutralny 24-10-2010 19:29
To Sumienie uparcie powtarza ten nudny wpis prz okazji innych art. w Jelonce. A jak się ma agresja komentarza do apelu Prezydenta i Premiera Polski o zaprzestanie waśni i wyzwisk w stosunku do polityków różnych partii ? I gzie tu mowa o sumieniu?.Wypada zmienić nick. Dotyczy wpisu z godz.18:45.
~jeloneczka 24-10-2010 19:30
Stawiam na panią Machałek! Mam w d***e Jej przynależność partyjną, bo to w mojej rodzinnej wsi zwanej Jelenia Góra o niczym nie świadczy! To mądra, z klasą kobieta. Da radę!
~ogineczek 24-10-2010 19:44
Z relacji wynika, że program PiS to zbiór pobożnych życzeń. Tak samo poboznych jak to, aby Kamiennogórzanka mogła rządzić Jelenię Górą. Pani Marzenie życzę powodzenia, ale w innej konkurencji. W Jeleniej Gorze - jestem pewny w zakresie kompetencji na obie łopatki połozywałaby pisowską kandydatkę Pani Zofia Czernow. Szkoda, że to ona nie kandyduje na funkcje prezydenta Jeleniej Góry.
~ 24-10-2010 19:49
co.z 19:13. W innym materiale p. Machałek wykazuje brak wiedzy o geograficznym, otaczeniu JG. Wymienia 3 pasma górskie bez Rudaw Janowickich, upatrując rozwój regionu i miasta poprzez turystykę. Nie dziwię się,że milczy na temat Rudaw, gdyż to jej PIS-owski kolega, wojewoda dolnośląski, na 2 tygodnie przed swoją dymisją/w 2007 roku/ podjął decyzję o funkcjonowaniu kopalni w Rudawskim Parku Krajobrazowym. Skutki tej decyzji odbijają się czkawką po dzień dzisiejszy. Pomiędzy słowami a stworzonymi faktami - przewija sie hipokryzja.
~cityzen 24-10-2010 19:55
ludzie!!! więcej dobrego uczynicie zamiatając liście z ulicy niż tracąc czas na chodzenie na wybory... opamiętajcie się!!! niech w końcu politycy zauważą że brak frekwencji na wyborach to najważniejszy głos narodu...
~ 24-10-2010 19:55
cd. z 19:49. Powrót pani Machałek do wykonywanego zawodu w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze przybliży panią poseł i jej PIS-owskiego kumpla - ex-wojewodę dolnośląskiego - do rejonu wałbrzyskiego. Tam w duecie będą mieli okazję odtwarzać funkcjonowanie kopalni, uzasadniając jednocześnie konieczność rozwoju turystyki. DOLNOŚLĄZAK.
~gruszkka 24-10-2010 20:06
Jesli Jelenie ma być elegancka to dlaczego nic nie było o zas...ych trawnikach ???? A ten teks z Rakownica to chyba najwiekasza obiecanka jaką do tej pory usłyszałem z usta jakiegokolwiek kandydata.
~ 24-10-2010 20:07
cd. z 19:49. Wśród uczestników mityngu-konwencji był też goprowiec-dentysta, kandydat PIS na radnego. Zapewne ten facet gdy będzie wyruszał do akcji w Rudawach Janowickich będzie musiał przekształcić się z ratownika górskiego w ratownika-górnika. Stąd pomysł Machałkowej na kształcenie kadr dla potrzeb regionu /vide debata Obrębalski vs Machałek/. DOLNOŚLĄZAK.
~UFO 24-10-2010 20:12
Jestem rodem z Marsa, czyli nie stąd.Jestem w najblizszym otoczeniu Pani M.,czyli kandydatki tez nie stąd.Jestem na zdjęciu 35. Mozna mnie poznac po rozbrajajacym usmiechu.
~JanorW 24-10-2010 20:17
Nie podniecajcie się w swoich komentarzach. PiS i p. Machałek doskonale wiedzą, że nie ma szans w tych wyborach, wiedzą oni doskonale że to za wysokie progi dla takiej miernoty. W założeniach mają tylko, by jak najbardziej wypromować tę panią i w ten sposób przygotować jej dobrą pozycję startową w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych. Zakładają, że osiągnie trzeci wynik, no i to im się prawdopodobnie uda, bo nic ponadto. No, wyobraźcie sobie Państwo, takiego prezydenta naszego pięknego miasta, jakim jest Jelenia Góra, wyobraźcie sobie Państwo, że Jelenią Górą zarządza świetliczanka z Kamiennej Góry, kierowana przez nawiedzonego i obłąkanego z nienawiści prezesa PiS ..., strach, wstyd i śmiech - czyż nieprawda?
~m13 24-10-2010 20:26
oczywiscie masz racje głownym celem pani poseł jest przygotowanie do wyborow do sejmu za rok, tak by przegonic panią Witek z drugim wynikiem.../a ona tak ją chwaliła/..a do rady jak zwykle wierni ale miernibez osiągnięc we własnym życiu /poza p.Lojkiem /a jedynym sukcesem jest to ze dostali 1 miejsce na listach z pomoca pana posla lipinskiego/ lista nr 1 i 4/ oraz pani poseł M/lista nr 3
~Tak 24-10-2010 20:31
Nie bez POwodu przylgnęło do Jeleniej Góry, POwiedzenie, że to CZERWONA KOTLINA !!! Dziadkom i babciom z PO marzy się POwrót do w_adzy ! POgonić i tyle, wnuki bawić i ciepłe gacie POubierać !
~tytus 24-10-2010 20:48
Adamie współczuję Ci jeleniogórskiej ekipy.Jeśli w każdym mieście jest podobnie ,to wiesz dlaczego PiS przegrywa z PO.Dodam ,że wśród Was było wielu współpracowników obecnych liderów PO.
~POmyłka 24-10-2010 20:55
Lepiej zagłosować na POpaprańców jak teraz i będziemy mieli więcej marketów i mogli zamiatać parkingi przed nimi czy lepiej poprzeć program PIS , który da nam miejsca pracy i rozwój miasta . PO większości widzę , że dokonano wyboru ale o to POpaprańcy zadbali bo wyprali już mózgi rządząc w mieście i w kraju . Ja tam wolę zmiany ...
~fakty 24-10-2010 20:59
PiS jeszcze nie rozpoczął dobrze kampanii a już kłamie. Np. twierdzenie, że ma najwięcej kobiet na listach nie ma potwierdzenia. PiS wystawił 13 kobiet, tj. 29%. KWW Wspólnota Jeleniogórska zgłosiła aż 30 kobiet, tj. 65%. Kilka komitetów wystawiło mniej kobiet, ale z uwagi, iż ich listy są krótsze, udział procentowy jest większy. I Tak: KWW Razem dla Jeleniej Góry wystawił 12 kobiet, tj. 34%, KW PSL też 12 kobiet, tj. 32%, KWW Wspólne Miasto 11 kobiet, tj. 33%.
~j-in 24-10-2010 21:09
na kilku zdjęciach widzę pana, który za życia posła Szmajdzińskiego był aktywnym członkiem SLD, chodził na zebrania, głos zabierał, poseł pomógł mu wystawić myjnię z chałupą koło zameczku z tyłu politechniki, kawał ziemi na parking z tego dla siebie wykroił, a teraz wielkie panisko na wiecu poparcia dla PIS, splunąć tylko pod nogi można, banda hipokrytów
~ratusz1971 24-10-2010 21:12
O nie! Już mam dość tych balang na Placu Ratuszowym! Oddajcie lepiej głos temu komu jest potrzebny! Popieram Roberta Prystroma! To jest gość!
~rallyteam 24-10-2010 21:22
Damy rade i tak prezydent nic nie zmienia w mieście. GŁOSUJCIE NA MŁODY ZDOLNY ŚLĄSK :)
~wow 24-10-2010 21:34
skąd aż tylu pislamistów w tym mieście ?Przywieźli parę wagonów z podkarpacia czy co;)
~ 24-10-2010 21:45
Pani świetliczanka i jej zaplecze to tragedia. Pan Lipiński po próbie przekupienia pani Beger za publiczne pieniądze ma czelność pokazywać się publicznie? Jedźcie na Podkarpacie, do zagłębia katolickiej ciemnoty - tam lud prosty - we wszystko uwierzy.
~kolo12 24-10-2010 21:47
Hej Kubicki \"... by żyło się lepiej ...\"
~JanorW 24-10-2010 21:54
Zobaczcie zdjęcie nr 8 i pana A. Lipińskiego oraz promieniującą do nas Jeleniogórzan "empatię" i "sympatię". Usta zaciśnięte, ukryta i zaciśnięta pięść, abyśmy nie mogli wcześniej tego zauważyć! To nas czekałoby, kiedy byśmy oddali Jelenią Górę PiS-owi.
~ 24-10-2010 21:59
ż a ł o s n e spotkanie czterech facetów z jedną muzą na moherowym tle
~Aniaaaaa 24-10-2010 22:03
Kubicki jaka broda hahaha paranoja
~do POmyłka 24-10-2010 22:26
Czy mozesz mnie uswiadomic jakie miejsca pracy zagwarantuje Pani Machałek i partia ktora reprezentuje?
~JanorW 24-10-2010 22:30
Zobaczcie zdjęcie nr 8 i pana A. Lipińskiego oraz promieniującą do nas Jeleniogórzan "empatię" i "sympatię". Usta zaciśnięte, ukryta i zaciśnięta pięść, abyśmy nie mogli wcześniej tego zauważyć! To nas czekałoby, kiedy byśmy oddali Jelenią Górę PiS-owi.
~mm 24-10-2010 22:34
Photoshop działał na 100% swoich mozliwosci, na plakacie wygładzona buźka że aż trudno poznać, normalnie gładziutka buzia jak z okładki gazety.
~ 24-10-2010 23:19
kubicki naprawde ma pol glowy czy na fotce tak wyszlo?
Piipi Jelonkowa 24-10-2010 23:55
~Mężczyznom ..*to na pewno UROSNĄ ( o k r ą g ł e ) *brzuszki ! .. bo gdy Pani Marzena wygra wybory to .. zacznie się wymyślanie kawałów o "blondynkach" i picie ..*wiadomo - piwa i innych trunków alkoholowych !
~Irasiad 24-10-2010 23:58
Trzeba mieć tupet, aby pisowska partia obciachu, w osobie pani Machałek obiecywała po wygraniu krainę mlekiem i miodem płynącą ! Trzeba było ją zapytać dlaczego Kamienna Góra jest tragicznym, zaniedbanym miastem ?
~Irasiad 25-10-2010 0:05
Dlaczego to towarzystwo ma takie smutny zawzięty wyraz twarzy? Może ktoś wie ?
~Bezrobotny. 25-10-2010 7:38
Na litość Boską, jakie miejsca pracy są w stanie zapewnić: Leszczyk,Kubicki,Łojek,Mróz i Pani poseł Machałek.Przecież sami szukają dobrze płatnego zajęcia i ich przynależność do PISu ma temu służyć, a ty biedaku radź sobie sam.
~ 25-10-2010 10:11
Ja jako bywajaca w Jeleniej 2 razy do roku powiem: Jelenia to smutne miasto, ktore o 21:00 zamiera, i wrecz strach jest wyjsc wieczorem na ulice. Miejsc pracy nie ma, w sklepach nieuprzejme sprzedawczynie z ponurymi minami, a w szpitalach i sanatorium niedouczeni, nabuczeni lekarze i przemadrzale, nieusmiechniete pielegniarki.Zobacznie na zdjecia: same smutasy.
~do bezrobotn 25-10-2010 10:25
Na czym opierasz uwagę iż sami poszukują pracy?
~ 25-10-2010 11:20
DOLNOŚLĄZAK. Do dyskutantów forum. To był tylko miting-konwencja, początkująca kampanię samorządową PIS-partii w Jeleniej Górze oraz w niektórych miejscowościach byłego województwa jeleniogórskiego. Zatem tam się nie dyskutowało. Lecz przyjmowało wszystko do akceptującej wiadomości - przez aklamację. P.Machałek przedstawiła w ogólnych zarysach swój program. Przedstawiano jedynie kandydatów na samorządowców. W zasadzie są to zacni, wrażliwi ludzie, którym nie jest obojętny kształt i przyszłość naszego miasta. Nie należy ich dyskwalifikować, oczerniać. Spotkałem tam wielu znajomych /kiedyś nawet przyjaciół/. Wymieniliśmy uprzejmości i - po ostatnich oklaskach - zmyłem się po angielsku. Mnie osobiście przeraziło to jak wielokrotnie czołowi działacze PIS odwoływali się do przemyśleń guru- prezesa /ksywa "Mesjasz"/. Wprawdzie nie było brunatnych koszul i zapalonych pochodni, ale jeżeli takie rekwizyty by wystąpiły to wiec-miting mógłby być kontynuowany przy ognisku w miejscu po starej st
~ 25-10-2010 11:25
cd. z 11:20 Wprawdzie nie było brunatnych koszul i zapalonych pochodni, ale jeżeli takie rekwizyty by wystapiły to wiec-mityng mógłby być kontynuowany przy ognisku w miejscu po starej strzelnicy, usytuowanej przy Hotelu "Mercure", vis a vis cmentarza komunalnego. DOLNOŚLĄZAK.
~ 25-10-2010 12:26
dolnoslazak to na ktorej fotce zosytałes uwidoczniony ?
~ 25-10-2010 22:41
ad.12:26. Z ostrożności nie odpowiem.
~diabelek 29-10-2010 11:56
Jedyny w tym towarzystwie godny poparcia to Jacek Dziedziński ... bezpartyjny z konieczności, ale robiacy sporo dobrego, choć bez rozgłosu i biegania jak Obrzępalski po "otwarciach" ... jak ktos ma głowę na karku i oczekuje poprawy bez kumoterstwa, to niech na tego człowieka odda głos ... Powodzenia
~diabelek 29-10-2010 12:13
zdjecie 23 mowi wszystko: co ta baba pi......i towarzystwo mocherkowe dość znudzone widac ...
~kazimierz 30-10-2010 11:21
Myślę, że pani Michałek powinna przejść do świty Kaczyńskiego, byłoby lepiej dla niej i dla Jeleniej Góry.
~kazimierz 30-10-2010 11:56
Po co przyjechał do Jeleniej Góry ten handlarz stanowiskami Adam Lipiński, może lepiej gdyby udał się do Renaty Beger pohandlować.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group