Czwartek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 4240
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Marcin Wyrostek z kolejnym koncertem. Zmagania w rytmach rozrywki

Poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 8:57
Aktualizacja: Czwartek, 14 kwietnia 2011, 8:06
Autor: RED
JELENIA GÓRA: Marcin Wyrostek z kolejnym koncertem. Zmagania w rytmach rozrywki
Marcin Wyrostek grał też podczas koncertu finałowego IV Transgranicznego Przeglądu Muzyki Popularnej i Rozrywkowej w październiku 2008 roku. Wówczas jeszcze nie był tak znanym akordeonistą….
Fot. TEJO
Po raz piąty w Jeleniej Górze Cieplicach zmierzą się młodzi adepci muzyki, których najbardziej fascynują brzmienia lżejsze, co nie znaczy, że gorsze i uboższe od tzw. repertuaru klasycznego. Przy okazji będzie występ gwiazdy: akordeonisty Marcina Wyrostka.

V Transgraniczny Przegląd Muzyki Popularno-Rozrywkowej trwać będzie w dniach 13 i 14 kwietnia 2011. Przesłuchania konkursowe zaplanowano w Sali Błękitnej Pałacu Schaffgotschów (obecnie Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Politechniki Wrocławskiej) przy placu Piastowskim 27.

Mocnym akcentem pierwszego dnia przeglądu będzie koncert zespołu COLORIAGE w składzie: laureat teleturnieju „Mam talent” Marcin Wyrostek (akordeon), Mateusz Adamczyk (skrzypce), Piotr Zaufal (gitara basowa), Krzysztof Nowakowski (instrumenty perkusyjne). Zabrzmi – oczywiście – muzyka popularno-rozrywkowa. Początek 13 kwietnia o godz. 19 w sali koncertowej Filharmonii Dolnośląskiej – bilety w cenie 30 zł, 20 zł i 10 zł.

Z kolei w drugim dniu imprezy przesłuchania odbędą się w godz. 10 – 15, a na godz. 17 w Sali Błękitnej u Schaffgotschów zaplanowano koncert laureatów. Wstęp wolny.

Organizatorem przeglądu jest Państwowa Szkoła Muzyczna im. Janiny Garści w Jeleniej Górze Cieplicach, a patronem medialnym imprezy tygodnik i portal Jelonka.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group