Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 2871
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mali pacjenci obdarowani

Środa, 2 czerwca 2021, 10:52
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Mali pacjenci obdarowani
Fot. Przemek Kaczałko
Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom przy Oddziale Pediatrycznym w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej podtrzymuje tradycję i z okazji Dnia Dziecka zapewniło małym pacjentom prezenty i atrakcje. Ze względu na obostrzenia sanitarne, maluchy ponownie obserwowały akcję ze szpitalnych okien.
Robimy wszystko, żeby Dzień Dziecka jak najbardziej umilić naszym małym pacjentom - to najważniejsze. Nie możemy jeszcze tego zorganizować na terenie oddziału, ale są z nami wspaniali ludzie, którzy nas wspierają - powiedziała Anna Sinica, prezes Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom przy Oddziale Pediatrycznym w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej.

Podczas akcji pod szpitalnymi oknami grupa animatorek Figle Migle puszczała bańki mydlane, tańczyła, a strażacy z OSP Wiejska przyjechali na sygnałach i zaprezentowali swój sprzęt.

Zostaliśmy zaproszeni, aby pokazać dzieciom jak rozwijamy węże strażackie i podajemy dwa prądy wody - jeden idzie na prądownicę, a drugim zrobimy kurtynę wodną, jaką zabezpiecza się duże pożary czy akcje z gazem - powiedział Stanisław Ogrodowczyk, naczelnik OSP Wiejska w Jeleniej Górze.

Po prezentacji na zapleczu szpitala, personel placówki wraz ze studentami pielęgniarstwa Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze udał się do oddziału pediatrycznego oraz chirurgii dziecięcej, gdzie wręczono młodym pacjentom prezenty wsparte przez pobliską stację paliw Moya.

Twoja reakcja na artykuł?

10
91%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group