Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 6700
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Małgosia walczy z nowotworem – pomóżmy jej!

Wtorek, 9 maja 2017, 7:49
Autor: Org
Jelenia Góra: Małgosia walczy z nowotworem – pomóżmy jej!
Fot. Organizator
Aukcja na rzecz uczennicy SP 11 odbędzie się 13 maja na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Początek o godz. 13:00. W programie m.in.: występ Zespołu Agat, a także No Name – studio tańca, pokazy tańca nowoczesnego i gwiazda licytacji, czyli zespół Sachiel z Krzeszowa – zwycięzca Must Be The Music. Imprezę poprowadzi Maciej Wowk i Zofia Muller.

Organizatorzy bardzo dziękują za wsparcie firmom nie tylko z Jeleniej Góry, ale także spoza naszego miasta. Podczas aukcji będzie możliwość wylicytowania wartościowych pobytów we hotelach, pensjonatach oraz pałacach. Jest wiele voucherów do salonów kosmetycznych, fryzjerskich oraz książek, obrazów, pięknych fotografii, karnetów na baseny, wejściówek do znanych obiektów, zabawek, voucherów na usługi optyczne. Na licytacji znajdzie się też akże koszulka Roberta Lewandowskiego oraz piłka reprezentacji Polski w piłce nożnej, koszulka z Biegu Piastów Justyny Kowalczyki koszulka Adamka, piłka od dziewczyn KPR Jelenia Góra i wiele, wiele innych....

Aukcja odbędzie się tuż przed Dniem Matki i Dniem Dziecka, dlatego warto wylicytować coś nie tylko dla naszych mam, ale także dla naszych dzieci.

- Szczególne podziękowania dla dyrekcji SP nr 11, do której uczęszcza Małgosia. Dla nauczycieli, wychowawców oraz rodziców którzy pomogli w zorganizowaniu aukcji – podkreślają organizatorzy Beata Wójtowicz i Agnieszka Wrocławska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group